Домашня » Автори » Юрій Вавринюк

Юрій Вавринюк

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Юрій ВавринюкЮрій Вавринюк народився 30 березня 1963 року на прекрасній волинській землі у християнській сім’ї. Батьки були простими селянами, але саме у цій родині Юрій став християнином і поетом.

Дитяча допитливість, відчуття прекрасного, цікавість щодо книг підштовхувала до експериментів з віршами.

Писати почав ще з шкільної лави. Але так як поряд не було нікого, хто б міг бути вчителем та порадником, ці вірші не можна було навіть віддалено назвати поезією. Вперше серйозно взявся за поезію, коли було вже за двадцять.

Те, що виростав у радянсько-атеїстичні часи у християнській родині, не дозволило здобути освіту — закінчив лише профтехучилище за фахом токаря. Працюючи у газеті, а згодом головним редактором журналу «Благовісник», вчився самотужки, на власних помилках, на своєму та чиємусь досвіді. Тому, оглядаючись назад, на свій творчий шлях, згадуючи свої помилки та пошуки, я бачу зараз своє завдання в тому, щоб допомогти молодим поетам-початківцям стати справжніми поетами. Мені болить, коли чимало християнських видань друкують поетичну сірятину, не турбуючись про високий рівень поезії, коли на богослужіннях звучать недосконалі до примітивізму вірші, які чомусь удостоюються високих епітетів «духовний», «богонатхненний». Мене турбує те, що автори (особливо це стосується християнських авторів) не хочуть сприймати зауваження та критику, апелюючи до того, що, мовляв, їм Сам Дух Святий послав ці рядки.

Це стало однією з причин створення власного сайту, який згодом переріс у сайт християнської поезії. А в 2010 році ініціював створення Луцької літературної студії “Слово”, яка діє при журналі “Благовісник”.

Брав участь як голова осередку у створені Спілки християнських письменників України. Дотопер очолюю Волинський осередок СХПУ. 

З Божої милості я мав змогу випустити у світ дві друковані поетичні збірки: «Чекання» та «Дзвони вічності». Перша, правда, складається з двох — власне збірки «Чекання» та збірки «Голгофские лица», до якої увійшли поезії російською мовою, та оповідань. Потрохи народжується чергове видання, яке надіюся бачити надрукованим.

Друкувався у численних християнських виданнях, колективних збірниках “Поезія віри”,”Осоння віри”, “Золота книжка”, “На лузі Господньому”.

Багато працюю як автор-публіцист. Друкувався у багатьох християнських виданнях. Працюю головним редактором журналу «Благовісник».

Одружений, маю шестеро дітей, двоє онуків. Проживаю у місті Устилузі, що на Волині.

Поезія на сайті Слово про Слово

 

Попередня Стаття

Кабмін відновив знижену ціну на газ для релігійних організацій

Наступна Стаття

Любов, яка викупила світ

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *