Домашня » Новини » Виявлено рідне місто Ісуса – Назарет

Виявлено рідне місто Ісуса – Назарет

7
Поширень
Pinterest WhatsApp

Ізраїльське управління старожитностей повідомляє, що в ході розкопок в Назареті був виявлений будинок, що датується I ст. н. е. Це перша знахідка житлового приміщення, датованого раннім періодом історії Риму, до якого відноситься і життя Ісуса.

Виявлено рідне місто Ісуса Назарет

На думку професора Тодда Болена, який виступив на Bible Places це відкриття «має поставити крапку в теорії, в якій мовиться: оскільки Назарет в I ст. н. е. згадується тільки в Новому Завіті, цього міста в той час не існувало. Назарет дійсно не згадується в роботах Йосипа Флавія і в інших сучасних джерелах, але це лише підтверджує те, що містечко бул дуже маленьким і незначним.

“Чи може бути щось доброго з Назарета? Каже йому Филип: Іди — і подивися” (Ів. 1:46).

Під час дискусії з Крістофером Хітченсом Вільям Лейн-Крейг зазначив, що Ісус прийшов на Землю в той період, коли на ній прожило лише 2% людей з усіх тих, які коли-небудь жили. Це пояснює заяву Павла в посланні до Галатів 4: 4, що «Коли ж прийшла повнота часу, Бог послав Свого Сина» – тобто ця подія трапилася зовсім не в кінці історії людства для всіх людей, які жили до благої вісті, як припускає Хітченс . До того ж, це був час, коли завдяки розвиненій мережі доріг Римської імперії, стало можливим поширення Євангелія по всій Римській імперії – найбільш цивілізованої тоді території.

Більше про археологічні відкриття:

Люди, що жили до народження Христа з часів Адама, мали обітницю Божу про те, що прийде Спаситель. (Буття 3:15). Як пояснює Павло, Авраам вірив Божій обіцянці і був виправданий вірою. Він був батьком всіх людей, які довіряють Богу. І неважливо, чи це люди, що чекають приходу Месії, чи то люди, оцінюють свою діяльність з Його обіцяним приходом.

Джерело: origins.org.ua

Попередня Стаття

Відбулася зустріч з Спеціальним послом США з питань релігійної свободи

Наступна Стаття

США за Біблійні цінності - відбувся 67 Національний молитовний сніданок

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *