Домашня » Новини » Відбулася зустріч Ради Церков з Прем’єр-Міністром України

Відбулася зустріч Ради Церков з Прем’єр-Міністром України

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

У Києві 22 лютого відбулася зустріч членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з Прем’єр-Міністтром України В. Б Гройсманом, повідомляє сайт газети “Слово про Слово” з посиланням на сайт: Кабміну

Представники конфесій і релігійних організацій України обговорили з Прем’єр-міністром низку актуальних питань і проблем, які виникають в житті громад та церковно-державних відносинах.

ВРЦіРО

Гройсман привітав на засіданні предстоятеля Православної церкви України митрополита Епіфанія, зазначивши: “Це перше засідання, яке ми проводимо разом”.

Рада церков зробила особливий наголос на необхідність підтримки з боку Кабміну політики, яка спрямована на захист сім’ї в державі. Релігійні організації хочуть, щоб їхні ініціативи були підтримані різними міністерствами та відомствами. Було висловлено занепокоєння через впровадження в освітні програми гендерних ініціатив.

Рада церков також висловила свою позицію щодо сурогатного материнства і звернула увагу на небезпеки, які існують з точки зору моралі та українського законодавства.

Підіймалося питання про необхідність врегулювання оформлення гуманітрних вантажів, також щодо надання пільг релігійним організаціям для оплати на газ.

За підсумком зустрічі було визначено перелік доручень, які необхідно опрацювати різним міністерствам уряду.

Голова Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів Валерій Антонюк відзначив також важливість упровадження в навчальний процес програм з підготовки до подружнього життя та відповідального батьківства. На його переконання, така просвітницька робота серед молоді могла б уберегти їх від багатьох помилок і дозволила уникнути багатьох негативних соціальних проблем, у тому числі зменшити кількість розлучень і одиноких матерів чи батьків, а також запобігати домашньому насильству у будь-яких його проявах.

На мій погляд, прем’єр приділив серйозну вагу до порушених питань, розповів про економічну ситуацію, яка складається в Україні і зміг детально ознайомитися з проблемами та пропозиційями, які підготували члени ВРЦіРО” – коментує зустріч Голова ВСЦ ЄХБ Валерій Антонюк.

БІЛЬШЕ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ВРЦІРО:

Подібні зустрічі стають традиційними і представляють собою ще один майданчик обговорення потрібних для країни рішень і напрямків розвитку, передусім в контексті захисту та примноження фундаментальних суспільних цінностей.

Зустріч з представниками Всеукраїнської Ради Церков

Зустрівся з представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Свобода віросповідання – одна з наших фундаментальних цінностей. Кожен віруючий – незалежно від конфесії – має почуватися в безпеці.Oksana Markarova Oleksandr Saenko Павло Розенко Євген Нищук

Gepostet von Volodymyr Groysman am Freitag, 22. Februar 2019

Попередня Стаття

УКРАЇНЦІ МЕНШЕ РОЗЛУЧАЮТЬСЯ І БІЛЬШЕ ЦІНУЮТЬ РОДИНУ

Наступна Стаття

У Києві відбувся Форум християн управлінців

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *