Домашня » Новини » ВВС вчить дітей, що існує 100 понад гендерних ідентичностей

ВВС вчить дітей, що існує 100 понад гендерних ідентичностей

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

ВВС вчить дітей, що існує понад 100 гендерних ідентичностей. Таке вчення з’явився нещодавно, фахівці стверджують, що воно може заплутати ще не сформованих дітей.

Серія короткометражних фільмів під назвою “Велика бесіда” була підготовлена компанією BBC Teach для дітей від 9 до 12 років. У фільмах показані «дорослі-яким-можна-довіряти», що відповідають на питання дітей про секс, стосунки і гендер.

“Розуміння гендерної ідентичності” – лише одна з тем відеоматеріалів, поряд з іншими удавано нешкідливими темами, такими як статеве дозрівання і безпека в Інтернеті.

В одному відеоролику досліджуються такі питання:  “Що таке різні гендерні ідентичності”, “Чому в ЛГБТК так багато букв” і “Що, на вашу думку, означає трансгендер “.

На питання про те, що таке різна гендерна ідентичність, учитель зі статевого виховання каже: “Гендерів дуже багато”.

“Ми знаємо, що є чоловіки та жінки, але взагалі 100 гендерних ідентичностей а то й більше, — пояснює вона, — є люди, які називають себе квір, ніби кажучи: ” Я не хочу бути кимось визначеним, я просто буду собою “.

Інший короткометражний фільм під назвою “Поважаючи себе і інших” розповідає про трансгендерну ідеологію і зазначає, що ті, хто її критикують, просто ще її не розуміють.

Учитель говорить дітям на відео, що “люди можуть потрапити до в’язниці, якщо проявлятимуть неповагу або ненависть до людей через їхні відмінності “.

Тим часом Королівський коледж лікарів загальної практики визнає шість статей, йдеться в програмній заяві організації. На додаток до чоловіків і жінок, які фактично є статями, РКГЗТ визнає дійсними “гендерно-нейтральних”, “небінарних”, “гендерно-змінних” і “квір”.

Стефані Девіс-Арай, автор і засновниця “трансгендерних тенденцій”, яка виступає проти викладання гендерної ідентичності в школах, вважає, що така кількість гендерів є “повною нісенітницею”.

“Люди можуть ідентифікувати себе як хочуть, але це не змінює реальність, оскільки існує тільки дві статі “, – сказала вона британській газеті “Sunday Times “.

“Думка про те, що бути чоловіком або жінкою — це просто бути різними особистостями, є брехнею і неминуче заплутає дітей у вірі в те, що їх біологічна стать — це вибір”.

Насміхаючись над серією фільмів під час ранкової частини “Доброго ранку, Британія”, ведучий Пірс Морган послався на недавній трюк лондонського акваріума Sea Life Centre, який оголосив, що вирощує “безстатевих” пінгвінів.

Більше про гендерну ідеологію:

“Чи можу я в цьому новому світі ідентифікувати себе безстатевою пінгвінихою?” Морган міркував під час шоу, продивляючись список 100 гендерів.

ВВС захищає матеріали, стверджуючи, що серія “була підготовлена більш ніж 50 незалежними експертами та фахівцями, призначена для використання вчителями в класі, щоб стимулювати подальше спілкування зі своїми учнями по піднятим темам”.

Facebook тепер дозволяє користувачам вибирати між чоловічою і жіночою статями, або третій варіант, де вони можуть описати себе, як забажають. Однак до 2015 року гігант соціальних мереж перераховував 71 гендерний варіант, наприклад, андрогін, асексуальний, гендерний, гермафродит, пангендер, полігендер і транс.

Джерело: christianpost.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.


Попередня Стаття

Про стрес. Стресовий стан: це добре чи погано?

Наступна Стаття

5 речей, які потрібно знати про депресію та психічні хвороби

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *