Домашня » Новини » Вуличний проповідник в Торонто був атакований ЛГБТ-активістами і заарештований

Вуличний проповідник в Торонто був атакований ЛГБТ-активістами і заарештований

7
Поширень
Pinterest WhatsApp

Канадський проповідник був заарештований за звинуваченням у порушенні порядку, він зустрів шалений опір, коли ділився Євангелієм в одному з районів Торонто, відомому як «Село геїв».

Девід Лінн з Christ’s Forgiveness Ministries розповів, що проповідував на вулицях Торонто і не був спеціально націлений на гомосексуалістів, коли почав говорити про Христа в районі, де стався інцидент.

У відео, розміщеному в соціальних мережах, можна почути, як Лінн пояснює, що всі люди згрішили, будь то гетеросексуал або гомосексуаліст, оскільки всі вони порушили закони Бога.

«Ісус помер за грішників. Чи знаєте ви, що кожна людина грішна? »- говорив він в мікрофон. «Кожен гетеросексуал згрішив. Кожен гомосексуаліст згрішив. І гріх – це коли ми порушуємо закони Бога».

Ті, хто перебував поблизу, почали оточувати Девіда з райдужним прапором і іншими прапорами, і вставали у нього на шляху. Деякі тримали в руках таблички з написами «Любов – це любов» і «Якщо ваша релігія вчить вас ненавидіти, значить, вам потрібна нова релігія».

Тим часом, натовп ставав все більшим.

«Я тут, щоб сказати вам сьогодні, що ви заслуговуєте поваги. Кожна людина заслуговує на повагу», – сказав він, коли навколо нього зібрався натовп агресивно налаштованих людей. У цей момент в справу втрутилися поліцейські і заявили, що Девід може бути заарештований за те, що завдає людям занепокоєння. Зрештою проповідник вимкнув мікрофон і продовжив проповідувати вже без звукопідсилюючої апаратури.

«Ісус Христос закликає всіх людей до Себе», – проголосив Девід, але його слова були заглушені криками натовпу.

Незабаром офіцери знову підійшли до проповідника і оголосили, що він заарештований.

«Це протизаконно. Ісус Христос помер за всіх », – намагався заперечити Лінн, коли поліцейські його забирали.

Коли співробітників поліції запитали за що затриманий Девід Лінн, ті відповіли, що він викликав заворушення і порушення порядку.

«Як так?» – запитав Девід. «Я тільки ділився Євангелієм».

Пізніше проповідник був звільнений під заставу, і, як повідомляють Global News, йому було наказано триматися подалі від гомосексуалістів в цьому місті.

У бесіді з журналістами за межами будівлі суду, Лінн розповів, що його мова не була призначена виключно для гомосексуалістів, він проповідує Євангеліє по всіх 22 районах міста, а за день до цього служив бездомним.

Більше за переслідування християн:

«Я сказав, що у всіх є надія, і Бог любить вас. Я неодноразово говорив про це », – заявив Лінн. «І я не заглиблювався ні в які розмови про сексуальну орієнтацію».

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

За матеріалами Christian News

Попередня Стаття

Позбавлені Біблій, християни Китаю, вчать Писання напам'ять

Наступна Стаття

Всесвітня Християнська Рада розкритикувала сербський законопроект про евтаназію

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *