Домашня » Новини » Всесвітня Християнська Рада розкритикувала сербський законопроект про евтаназію

Всесвітня Християнська Рада розкритикувала сербський законопроект про евтаназію

5
Поширень
Pinterest WhatsApp

Всесвітня Християнська Рада (ВГС) виступила з критикою даного законопроекту, що передбачає дозвіл евтаназії для важко і невиліковно хворих людей в Сербії.

Відповідне положення міститься в оприлюдненому 31 травня проекті оновленого Цивільного кодексу країни, повідомляє Слово про Слово з посиланням на прес-службу ВГС і Regnum.

Згідно з документом, евтаназія розглядається як «право фізичної особи на добровільне і гідне припинення життя». При цьому обумовлюється, що таке право може бути реалізоване тільки при наявності ряду гуманітарних, соціальних і медичних умов, які повинні бути окремо прописані в законодавстві.

Передбачається, що в разі прийняття нової редакції Цивільного кодексу необхідні зміни, що регулюють процедуру евтаназії, повинні бути розроблені і внесені до Кримінального кодексу і ряд інших законів.

«Безумовно, питання дозволу або заборони евтаназії – глибока і складна проблема, яка зачіпає велике коло моральних дилем, – зазначив керівник, адміністрації ВГС Ян Волков. – У своєму неприйнятті того, що люди приймають рішення піти з життя, церква виходить з Слова Божого. Святе Письмо дуже чітко говорить нам про те, що життя – це дар від Господа і прояв Його великої ласки нам, адже поки людина живе, вона здатна своїми вчинками і рішеннями змінити долю у вічності».

Він підкреслив, що рішення про те, щоб піти з життя може бути прийнято людиною, але не можна забувати про те, що воно йде в розріз із заповідями, даними нам Небесним Отцем, і Церква трактує рішення про евтаназію як гріх вбивства, чим вона, по суті своїй, і є.

Більше про евтаназію:

«ВсесвітняХристиянська Рада закликає всіх християн і людей доброї волі молитися за владу Сербії. Ми віримо, що Господь дарує їм мудрість і глибоке розуміння для прийняття такого непростого рішення », – заявив Ян Волков.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

Джерело: invictory.org

Попередня Стаття

Вуличний проповідник в Торонто був атакований ЛГБТ-активістами і заарештований

Наступна Стаття

Собор Паризької Богоматері проведе перше служіння після пожежі

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *