ВРЦІРО закликає сепаратистів скласти зброю і звільнити заручників

0
Поширень
Pinterest Google+

ВРЦІРО засудила релігійні переслідування і дискримінацію віруючих Донецької і Луганської областей і звернулася до терористів з вимогою скласти зброю.

«Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій протягом останніх тижнів зверталася зі словами підтримки позиції Президента України П. О. Порошенка про мирне врегулювання збройного конфлікту на Сході України і висловлювала готовність в межах своїх сил сприяти в реалізації цього мирного плану.

Однак, ситуація на Сході продовжує бути вкрай напруженою. У зв’язку з останніми подіями в регіоні, звертаємося до всіх, хто незаконно тримає в руках зброю, скласти її і припинити кровопролиття.

Знову підкреслюємо заявлену нами раніше позицію, що територіальна цілісність України, незалежність, яка дарована нам Богом, є цінністю для нашого народу, а тому допустити її поділення ми не маємо права, бо це гріх перед Богом і майбутніми поколіннями нашого народу.

Більше про релігійні переслідування:

Ми звертаємось до всіх людей доброї волі про всебічне сприяння якнайшвидшому визволенню всіх заручників, у тому числі і священнослужителів, і ще раз закликаємо всіх відмовитися від таких методів боротьби, а мирними методами врегулювати цей конфлікт».

Інститут релігійної свободи

Попередня стаття

Виявлено поховання з понівеченими тілами у Донецькій області

Наступна стаття

Крадуть усі

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *