Домашня » Новини » ВООЗ вилучила трансгендерність з переліку психічних розладів

ВООЗ вилучила трансгендерність з переліку психічних розладів

5
Поширень
Pinterest WhatsApp

ВООЗ вилучила трансгендерність з переліку психічних розладів. Нова версія переліку Міжнародної класифікації хвороб (МКХ), схвалена Всесвітньою організацією здоров’я (ВООЗ), передбачає, що подібні питання тепер будуть внесені до розділу “Cексуальне здоров’я”.

У правозахисній організації Human Rights Watch висловили думку, що таке рішення стане позитивним сигналом для трансгендерних людей в усьому світі.

“Застарілий діагноз”

В останній версії Міжнародної класифікації захворювань (МКХ-11) йдеться, що трансгендерність використовується для опису людей, чия гендерна ідентичність відрізняється від статі, зафіксованої при народженні.

У МКХ-10 трансгендерність розглядалася як розлад гендерної ідентичності. Ця тема була частиною розділу про поведінкові розлади.

“Ми прибрали її звідти, тому що стали краще розуміти, що насправді це не стан психічного здоров’я. Залишити трансгендерність у цьому розділі означало б стигматизацію трансгендерів”, – каже доктор Лейл Сей, експерт ВООЗ.

“Тому, щоб запобігти стигматизації, трансгендерність помістили до іншого розділу”.

Грем Рід з організації Human Rights Watch каже, що тепер уряди країн мають реформувати свої системи охорони здоров’я і закони у цій галузі, аби відмовитися від діагнозу, який тепер офіційно є застарілим.

У деяких країнах, зокрема в Японії, трансгендерам необхідно отримати довідку про психічний розлад, щоб зміни в їхній гендерній ідентичності визнали офіційно.

У країн-членів Всесвітньої організації здоров’я є час до 2022 року, аби привести власні правила у сфері охорони здоров’я у відповідність до МКХ-11.

Водночас із виключенням трансгендерності зі списку психічних розладів, ВООЗ також внесла у нього кілька нових хвороб – йдеться, зокрема про емоційне вигорання.

ВООЗ описує розлад як “хронічний стрес на робочому місці, з яким своєчасно не впоралися”.

Згідно з ВООЗ, емоційне вигорання слід пов’язувати виключно з професійною діяльністю. Розлади, що пов’язані зі стресом, тривогою чи страхом, належать до іншої категорії захворювань, наголошують фахівці.

Всеукраїнська Рада церков та релігійних організацій, українське суспільство категорично не сприймає нав’язування українцям чужої нам ідеології. Бо легалізація гомосексуалізму, трансгендеризму, це те що Біблія називає словом – гріх.

“Те, що ми називаємо моральним імперативом, по суті є Закон Божий. І ті, хто присвоюють собі  право змінювати його на догоду своїм інстинктам і порокам, перетворюючи суспільство на сукупність осіб без статі, без моралі, наближають описаний в Біблії Армагеддон. Бо як тільки люди втратять свою сутність, Богом дану ідентичність, перестануть бути мужніми чоловіками і ніжними турботливими дружинами, втратять здатність любити, дарувати життя, ростити дітей, творити добро, людству прийде кінець. І цей сумний фінал буде повний болю і страждань”, – пише у своїй статті Олександр Турчинов.

Більше про загрози ЛГБТ:

У випадку легалізації цього явища в Україні, українське суспільство буде у мирний спосіб демонструвати свою позицію.

Джерело: bbc.com

Попередня Стаття

У Києві проходить Національний молитовний сніданок

Наступна Стаття

Дзідзьо розповів історію свого народження на молитовному сніданку

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *