Домашня » Варто замислитись » Фантастична волоконна оптика в рослинах

Фантастична волоконна оптика в рослинах

0
Shares
Pinterest WhatsApp

Все, що робить Бог, Він робить дуже добре! Ви коли небудь замислювалися над тим, яким чином крихітний маленький пагінець з посіяного зерна починає так швидко рости після того, як тільки проб’ється з ґрунту?

Вчені встановили, що в рослинах, які ростуть, діють принципи волокнистої оптики. Варто тільки верхівці пророслого пагінця відчути на собі сонячне світло, як рослина відразу починає збирати золоту енергію сонця, скеровуючи її через живі оптичні «волокна» до центру росту рослини, який знаходиться в зерні. І хоч саме зерно, як і раніше, занурене в темряву вологого ґрунту, його серцевина просто купається в сонячному світлі, який забезпечує енергію для швидкого поділу клітин рослини, що , відповідно, слугує інтенсивному росту і збільшенню розмірів останньої. Це властиво для всіх рослин, включаючи кукурудзу, овес чи боби.

В процесі наукових досліджень було виявлено вражаючу ефективність даної оптичної системи рослин. Вона настільки точно працює, що практично відтворює сфокусоване зображення джерела світла прямо в зерно, яке розміщене внизу!

Чим мого би це все виникнути в результаті випадкового збігу обставин? Чи, можливо, безглузда гра випадку зробила так, що в середині скромного бобового зерняти розміщено найточніший оптичний інструмент? Звичайно ж ні! Бог придумав і використав у своєму творінні принципи, які вчені починають відкривати тільки сьогодні. Це маленьке чудо! І, безумовно, ще один доказ мудрості і любові, які турботливий Творець бажає вкласти в наші серця.

origins.org.uaPrevious post

Надія в безнадії

Next post

Морок розбитого серця

No Comment

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *