Домашня » Новини » Володимир Зеленський: “Все починається з сім’ї”

Володимир Зеленський: “Все починається з сім’ї”

6
Shares
Pinterest WhatsApp

У Міжнародний день захисту дітей Володимир Зеленський опублікував сімейний знімок, на якому зображена вся його сім’я. Публікацію він зробив на своїй сторінці в Facebook. На фото – тато та син Кирило з аквагримом із малюнками супергероїв. Поруч – старша дочка Олександра і перша леді України Олена Зеленська.

“Щоби краще розуміти дітей, треба іноді і самому ставати дитиною. Давайте залишимо нашим дітям країну, якою вони будуть пишатися!” – підписав знімок Зеленський.

день захисту дітей

Під сімейною публікацією з’явилося безліч захоплених коментарів: “Дивлячись на цю сім’ю – серце радіє. Відкриті і щирі. Не показушні награні пози в вишиванках. Якщо ти патріот і любиш свою країну, не обов’язково бути в вишиванці і робити вигляд, ніби ти з народом. Це йде від серця і від душі. І це люди відчувають.”

“Зеленський будує “Країну Мрії” для своїх дітей, а не заради грошей. Сім’я – територія найсильніших благословінь! Володимире, наші молитви з Вами.

Більше про день захисту дітей:

“Пане президенте, я Вам бажаю великого родинного щастя. У Вас чудова сім’я, прекрасні діти і красуня дружина. Нехай Вас всіх благословить Господь Бог”,- написав один із підписників.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово
Читайте нас в Телеграм

Джерело: poklik.media


Previous post

Як будувати країну без корупції? II форум управлінців християн

Next post

Кількість психологів як показник деградації

No Comment

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *