Влада Китаю увірвалися в церкву, побили прихожан і поховали Біблії

5
Поширень
Pinterest Google+

Рейд на чолі з заступником губернатора округу Чжечен (Китай) за участю збройних сил спецназу і поліції по боротьбі з заворушеннями стався в «Істинній церкві Ісуса» в місті Аньпін. Церкву оточили 60 автомобілів, а поліція перекрила всі перехрестя, що ведуть до будівлі.

Влада стверджувала, що церква отримувала фінансування з-за кордону і, таким чином, займалася незаконною діяльністю. Члени церкви намагалися перешкодити владі увійти до будівлі, перевернувши лавки біля входу. Незважаючи на їхні зусилля, 100 офіцерів в штатському увірвалися в будівлю.

«Як тільки вони увійшли до церкви, де в цей момент знаходилися 60 прихожан, вони розбили ящик для пожертвувань і поклали в кишені тисячі юанів, – сказав один з членів зборів. – Поліція також вимагала розповісти, де зберігаються всі гроші нашої церкви».

Потім чиновники наказали офіцерам зняти всі камери відеоспостереження, розташовані всередині будівлі, перш ніж нещадно бити членів громади.

«П’ятнадцять віруючих були сильно побиті і стогнали від болю», – зазначив журнал Bitter Winter. У 60-річної парафіянки були зламані два ребра. Чоловік, який намагався допомогти їй, також був побитий. Офіцери вдарили по обличчю паралізованого віруючого і били інших до напівнепритомного стану протягом півгодини. Перед від’їздом влади поховали Біблії, збірники гімнів і християнську літературу в великій ямі біля церкви.

У спробі надати християнству китайські риси Китай заарештував сотні пасторів і  прихожан церков. Крім того, десятки церков були знесені. В кінці березня влада закрила домашню церкву з 1000 чоловік в Пекіні, змінили замки і зажадали, щоб присутні учасники підписали документ, в якому говорилося, що вони більше не будуть ходити до церкви.

Більше про церкву в Китаї:

У минулому році влада в Пекіні також заборонила одну з найбільших в місті домашніх церков через відмову пройти державну реєстрацію. Але пастор церкви Джин Мінгрі заявив, що чиновники ніколи не пропонували йому пройти реєстрацію: «Жодне [урядове] відомство не просило мене зареєструвати церкву за останні 10 років». Китай займає 27-е місце в списку країн, де християни піддаються переслідуванням, згідно зі списком World Doors США за 2019 рік, опублікованому Open Doors.

Джерело: gcshelp.org

Попередня стаття

Всеукраїнське Свято Подяки цього разу пройде у новому форматі

Наступна стаття

Україна і світ відзначає сьогодні Міжнародний день сім'ї

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *