Візьми відповідальність за своє місто – ГЛС у Львові

0
Поширень
Pinterest Google+

У Львові на стадіоні «Львів Арена» в третій раз поспіль пройшов Глобальний лідерський саміт.  Кожного року саміт об’єднує християн різних культур, етнічних груп та деномінацій. Глобальний Лідерський Саміт — це дводенний захід, який щороку транслюється в HD якості з церкви Віллоу поблизу Чикаго на сотні місць. Протягом осені Саміт відбуватиметься додатково у 675+ локаціях в 125 країнах і на 59 мовах. ГЛС — це два дні натхнення та корисних навичок, які можна застосувати на практиці.

«Яким би лідером ви не хотіли стати, нема нічого важливішого, ніж бути в оточенні однодумців та вчитися один в одного слідувати грандіозному покликанню і Божому задуму»

— розповів у відеозверненні спікер саміту Білл Хайбелс. Біл Хайбелс – засновник та старший пастор церкви «Willow Creek Community». Біл є автором понад 20 бестеллерів, які продаються по всьому світу.

Bill Hybels speaking Willow Creek

Окрім відеолекцій висококласних спікерів спеціалістів у сфері лідерства, відбулися і майстеркласи у різних сферах життя та діяльності. Зокрема у сфері освіти, політики, підприємництва, і спорту.

Одним з гостей форуму став державний діяч, народний депутат України Павло Унгурян. Він на власному прикладі довів, як важливо знаходити і розвивати свої інтелектуальні здібності ще в підлітковому віці.

IMG 9544

«Щоб побачити, в чому твій дар, треба постійно перебувати в духовному пошуку, звертатися до Бога з проханням показати, ким Він хоче тебе бачити, але при цьому не забувати самостійно відшукувати свій дар».

За його словами, Бог ніколи не переставав давати людям таланти. Проблема в тому, що молодь не хоче знаходити їх в собі. А знайшовши, не практикує, практикуючи, не вдосконалює. «Треба постійно зростати. Якщо ти не занедбаєш свій дар, ти станеш лідером», — сказав він.

IMG 9705

Також у панельній дискусії взяв участь діючий мер м. Львова Андрй Садовий. Він зазначив, що політика брудна справа і дуже схожа до туалету, який потрібно постійно чистити.

Більше про лідерство:

 

Попередня стаття

Всеукраїнська Рада Церков відзначила своє 20-ліття + ВІДЕО

Наступна стаття

В авіакатастрофі в Колумбії вижили троє християн

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *