Домашня » Новини » Від паління вейпу померло шість людей. Чи шкідливий вейпінг?

Від паління вейпу померло шість людей. Чи шкідливий вейпінг?

8
Поширень
Pinterest WhatsApp

У США вже померли шість осіб, у яких були загадкові захворювання легень. Усі вони користувалися вейпами – ароматизованими електронними сигаретами. Ще 450 осіб – захворіли. Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп оголосив про вилучення вейпів із продажу.

Трамп сказав, що він та його дружина переживають, що ця епідемія може торкнутися і їхньої родини. Про це повідомляє “Голос Америки”.

Сьогодні президент США оголосив про вилучення з продажу ароматизованих електронних сигарет.

Сьогодні президент США оголосив про вилучення з продажу ароматизованих електронних сигарет. Дональд Трамп та перша леді переживають, що епідемія, через яку померло 6 та захворіло 450 осіб торкнеться і їхньої сім'ї.

Gepostet von chastime am Mittwoch, 11. September 2019

“Вейпінг став дуже великим бізнесом, наскільки я розумію, гігантським бізнесом за дуже короткий проміжок часу. Але ми не можемо дозволити людям хворіти, і ми не можемо підставляти молодь. І ми це чуємо. І тому перша леді за це взялася. У неї (нас) є син, чудовий юнак. І вона дуже за це переживає. Вона це бачить, ми обоє про це читаємо. Багато людей про це читають. І люди помирають через вейпи!”, – зазначив Трамп.

Що саме вбиває курців електронних сигарет, все ще невідомо. Національне розслідування не виявило якихось конкретних спільних для всіх випадків продуктів для вейпінгу або електронних сигарет. Водночас відомо, що багато з пацієнтів, які страждають від хвилі нової хвороби – їх поки що близько 450 – використовували для вейпінгу чи електронних сигарет рідини з каннабіноїдними продуктами, на кшталт ТГК, активного інгредієнту марихуани.

Чи шкідливий вейпінг?

На численних конференціях і семінарах молоді парафіяни намагаються знайти відповідь на це питання. Поки священнослужителі і суспільство сперечаються про допустимість електронних сигарет, медична спільнота США б’є тривогу. Чиновники охорони здоров’я США попереджають про небезпеку, яку можуть представляти електронні сигарети для підлітків.

Під наглядом медиків за останнім часом виявилися відразу кілька молодих людей, які були терміново госпіталізовані через проблеми з диханням, судом і сильного пошкодження легенів. Лікарі схиляються до того, що саме вейпінг став причиною таких серйозних наслідків. Електронні сигарети увірвалися на ринок близько десяти років тому і завоювали популярність серед молоді настільки швидко, що провідні американські хірурги вже назвали це підлітковою епідемією.

Більше про паління:

Принцип дії пристрою простий: в корпусі електронної сигарети нагрівається ароматизований рідкий нікотин, який випаровується і вдихається. Спочатку електронні сигарети були створені, щоб допомогти дорослим нікотинозалежними курцям кинути згубну звичку. Але, в остаточному підсумку, підлітки, багато з яких ніколи не палили звичайні сигарети, виявилися спокушені солодкими ароматами, такими як кавун і жувальна гумка, а також мультяшною упаковкою, що нагадує фантики, не кажучи вже про нікотин, що викликає звикання.

Оскільки електронні сигарети з’явилися порівняно недавно, мало що відомо про довгострокові наслідки їх використання, особливо для молоді. Але чиновники охорони здоров’я б’ють на сполох через різке зростання випадків проблем з диханням і серйозних ушкоджень легень у підлітків. Кожен з них потрапив до лікарні після вейпінгу. Повідомлення про такі випадки надходять з різних штатів: 4 постраждалих в Міннесоті, 12 у Вісконсині, 6 в Іллінойсі, 1 у Флориді і список продовжує поповнюватися.

Джерело: tsn.ua

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

 

Попередня Стаття

В Офісі Президента домовилися про захист дітей від інтернет загроз

Наступна Стаття

Про кашель - кілька тез і пояснень

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *