Домашня » Новини » Facebook буде обмежувати матеріали, спрямовані проти вакцинації

Facebook буде обмежувати матеріали, спрямовані проти вакцинації

7
Поширень
Pinterest WhatsApp

У Facebook розглядають можливість зупинити поширення матеріалів, спрямованих проти вакцин і ті які містять дезінформацію про щеплення. Цей крок викликає у громадськості питання щодо свободи слова.

«Ми вжили заходів щодо обмеження поширення дезінформації, що стосується здоров’я в Facebook, але ми знаємо, що повинні зробити більше. Ми зараз проводимо роботу із зовнішніми експертами щодо додаткових змін, про які оголосимо пізніше », – заявив представник соцмережі.

В останні роки настрої «проти щеплень» набули все більшого поширення в Facebook. Часто публікувалася інформація, спрямована проти вакцин і розповідає про їх небезпечність. У той же час спостерігалося підвищення рівня захворюваності на кір та іншими інфекційними хворобами по всій території США.

У четвер голова комітету з розвідки в палаті представників Adam Schiff написав відкритий лист гендиректору Facebook Mark Zuckerberg і гендиректору Google Sundar Pichai, темою якого було побоювання щодо того, що технологічні компанії не перешкоджають поширенню дезінформації, спрямованої проти вакцинації.

Він написав Zuckerberg, що «Facebook і Instagram заохочують поширення повідомлень, що спонукають батьків не робити щеплення дітям, що є прямою загрозою здоров’ю суспільства та анулює результат, досягнутий у викоріненні відповідних хвороб шляхом застосування вакцин».

«Немає свідчень того, що вакцини є джерелом хвороб, що загрожують життю і призводять до інвалідності, а поширення необґрунтованих теорій про небезпеку вакцинації становить ризик для здоров’я суспільства», – написав Schiff.

Компанія Google, що володіє YouTube, не відповіла безпосередньо на листи, але підкреслила, що YouTube удосконалив рекомендації щодо контенту.

У штаті Вашингтон спалах кору в окрузі Кларк офіційно оголошено надзвичайним станом. Починаючи з січня, вже 61 людина заразилася на кір.

Лікарі попереджають, що захворювання надзвичайно заразне. Від кору помирає близько двох дітей з кожної тисячі які заразилися, пояснює доктор Alan Melnick, директор департаменту охорони здоров’я округу.

Рівень вакцинації в окрузі Кларк низький через те, що в штаті батькам дозволено не щеплювати своїх дітей не тільки за медичними, але і по «філософських» і «особистих» причинах. Зараз законодавці штату Вашингтон розглядають законопроект House Bill 1638, який посилить правила вакцинації штату.

Більше про дії facebook:

Під час слухань по законопроекту минулого тижня активісти влаштували акцію протесту перед будівлею Асамблеї штату.

за матеріалами: gcshelp.org

Попередня Стаття

Про "це" (про християнське ставлення до гомосексуалізму)

Наступна Стаття

У МОН створили раду, яка співпрацюватиме з церквами

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *