Домашня » Новини » В Україні обговорили роль церкви в умовах війни

В Україні обговорили роль церкви в умовах війни

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

В Ірпені Київської області 20 вересня пройшов круглий стіл «Церква в умовах війни: богослів’я, позиція, місія». Захід проходив в місіонерському центрі Асоціації «Духовне відродження» і зібрав понад сімдесят лідерів різних євангельських церков. 

 «Учасники круглого столу були солідарні в засудженні агресії проти України та церковної відповідальності за те, що відбувається. За думкою одного з учасників, найстрашнішим гріхом після невіри – є гріх байдужості. Тому кожен християнин, згідно свого покликання і розуміння (хто – армійською службою, а хто – допомогою армії і потерпілому цивільному населенню, хто – співчуттям і молитвою, а хто – проповіддю і співучастю), повинен робити все можливе для захисту своїх ближніх і своєї країни»,– підкреслюється в прес-релізі. 

Більше про церква в умовах війни:

За словами співорганізаторів (Володимира Дубового, Дениса Горенькова та Михайла Черенкова), круглий стіл став вираженням підтримки тим християнам-ентузіастам, які служать словом і ділом у пожежі війни, а також закликом до все ще сплячої і «нейтральної» більшості. 

http://mirvam.org/


Попередня Стаття

Релігійні діячі України і Росії говорили про мир у Норвегії

Наступна Стаття

Божий спокій

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *