Домашня » Новини » В Україні відбудеться молитва проти антисемітизму та нацизму

В Україні відбудеться молитва проти антисемітизму та нацизму

5
Поширень
Pinterest WhatsApp

Дев’ята Міжнародна молитва проти антисемітизму та нацизму відбудеться 1-3 березня в Києві. У заході візьмуть участь християни різних деномінацій з тринадцяти країн, повідомляє сайт газети Слово про Слово з посиланням на invictory.org.

У молитві візьмуть участь християни різних конфесій. В рамках події відбудеться Молитва пам’яті і смиренності перед Богом біля Менори в Бабиному Яру, спільне богослужіння, а також молитви єдності в церквах Києва та України.

«Напередодні виборів в Україні, хочеться ще раз нагадати собі і людям, одну з найсерйозніших духовних причин, від якої страждає наша нація. У 2 Хронік 7:14 говориться: «та коли Мій народ, на якому названо Моє Ім’я, навернеться і помолиться, і шукатиме Мого обличчя, і відвернеться від своїх злих доріг, то Я вислухаю з неба і буду милосердний над їхніми гріхами, і оздоровлю їхню землю» Саме тому ми щорічно об’єднуємося для молитви проти антисемітизму та нацизму, які несуть прокляття нашій землі, нашому народу і заважають отримати внутрішню свободу, щоб бути вільними у своїх рішеннях, щоб слово Боже було прийнято в чистоті і правді », – зазначили організатори.

Ми віримо, що єднання віруючих проти спільного ворога принесе відчутний результат і ми разом будемо радіти Божим благословенням на нашій землі.

Більше про молитву проти антисемітизму:

Міжнародна молитва проти антисемітизму та нацизму проходить з 2010 року. За вісім років в Молитві взяли участь віруючі різних деномінацій в 33-х країн світу. Проти антисемітизму в злагоді молилися віруючі з 150-ти церков 49-ти міст різних країн.

Попередня Стаття

Інструкція Виробника

Наступна Стаття

В Індії відбулося 29 нападів індуїстів на християн

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *