Домашня » Новини » В Україні переписують Біблію: скільки людей взяли участь?

В Україні переписують Біблію: скільки людей взяли участь?

3
Поширень
Pinterest WhatsApp

У Всеукраїнське переписування Біблії набирає масштабів у ньому вже взяло участь близько 16 тисяч людей. Про це каже Юрій Петренко з Українського Біблійного товариства, пише УНН. За його словами, проект набув поширення по всій Україні. Оригінали сторінок роздали різним церквам і вже на церковному рівні все переписується. Більшу половину Біблії вже переписали.

“Десь місяць тому ми робили підрахунки і, якщо врахувати, що у Біблії майже 32 тисячі віршів, то вже близько 15-16 тисяч зараз переписано”, – зазначив пан Юрій.

Очікується, що у переписуванні візьмуть участь 32 тисячі людей. До нього долучаються християни будь-якої конфесії.

“У нас є чотири регіональні центри Біблійного товариства: у Києві, Львові, Харкові та Херсоні.

На базі цих центрів є постійні станції рукописної Біблії. Пастори чи священики звертаються до Біблійного товариства та беруть все необхідне устаткування для того, щоб проводити цю акцію. І вже на базі своєї церкви, або на загальноміському чи сільському рівні, проводять її”, – додав він.

Якщо переписування встигнуть завершити, то представлять книгу 8 червня, у Національний день молитви за Україну. Якщо не встигнуть, то організатори сподіваються зробити це до кінця року.

Кожна людина переписує по одному віршу на лист паперу формату А3. Всім учасникам дають ручки з чорнилам одного кольору.

Переписані листочки зшиють в одну велику Біблію, яка зберігатиметься у Біблійному товаристві в центрі Києва. Але спершу рукописна книга “подорожуватиме” Україною. Її передаватимуть від церкви до церкви. Додатково буде створена книга пам’яті, там будуть записані імена тих, хто переписував Біблію.

Більше про переписування Біблії:

Організатори кажуть, що головна мета переписування – “показати, що представники усіх церков, які є в Україні, всі вони пишуть одну Біблію”. Також це має привернути увагу людей до Біблії та написаного в ній, адже це є актуальними для вірян і зараз.

Перепис Біблії стартував минулого року, 2 червня. Тоді святкували Національний день молитви за Україну.

Джерело: rezonans.cc

Попередня Стаття

В США можуть прийняти дуже небезпечний «Закон про рівність»

Наступна Стаття

Слово з нагоди Дня матері

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *