Домашня » Новини » В Україні можуть провести виставку експонатів Музею Біблії з США

В Україні можуть провести виставку експонатів Музею Біблії з США

3
Поширень
Pinterest WhatsApp

16 травня, під час робочої поїздки до США, відбулася зустріч народного депутата України Павла Унгуряна з президентом корпорації Hobby Lobby Стівом Гріном, який заснував у США Музей Біблії. Стів бере активну участь у великій кількості благочинних проектів: на створення Музею він пожертвував близько 500 млн доларів, постійно підтримує освітні програми для дітей та молоді, велику кількість євангелізаційних організацій, серед яких One Hope, Every Home for Christ, Every Tribe Every Nation та ін.

“Основною темою зустрічі було обговорення проведення виставки Біблії в Україні. Адже реформація особистості розпочинається з вивчення Слова Божого.

Варто зазначити, що Музей Біблії у США є надзвичайно потужним інструментом у розповсюдження Євангелія. Багато відвідувачів стверджують, що готові проводити години і дні у цьому закладі. Музей Біблії дуже інтерактивний і використовує найсучасніші технології, щоб зробити виставки цікавими і доступними для цілих сімей, використовується електроніка і багато медійних засобів, щоб передати історію і оживити цю книгу – Біблію.

Також запросив Стіва приєднатися до цьогорічного Свята Подяки, яке відбудеться у Києві 15-16 вересня”, – розповідає Павло Унгурян.

Основою експозиції стала особиста колекція Стіва Гріна, в якій налічується 44 тис. Експонатів. А розмістився музей в будівлі, яка знаходиться недалеко від Конгресу США.

У музеї представлені різні видання Біблії, рідкісні артефакти і стародавні манускрипти, фрагменти Кумранських рукописів, або Сувоїв Мертвого моря, лист Мартіна Лютера, в якому ініціатор Реформації відстоював свої погляди перед зустріччю з посланником Папи Римського Лева X, англійський рукописний молитовник XIV століття, знайдений в Єгипті іудейський молитовник IX століття, Біблія, яка належала “королю рок-н-ролу” Елвісу Преслі та інші експонати.

Більше про Музей Біблії:

Цікавий факт: щоб повністю оглянути весь Музей потрібно 72 години. Серед безлічі локацій є копія преса Гутенберга, 400 історичних артефактів, які показують унікальність Біблії, перші видання Біблії короля Якова, фрагменти сувоїв Мертвого моря та інтерактивне селище Назарет.

Попередня Стаття

Віце-прем’єр обговорив з Радою Церков створення Держслужби етнополітики

Наступна Стаття

Секретар РНБО Олександр Турчинов подав у відставку

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *