Домашня » Новини » В США можуть прийняти дуже небезпечний «Закон про рівність»

В США можуть прийняти дуже небезпечний «Закон про рівність»

7
Shares
Pinterest WhatsApp

Так званий «Закон про рівність» був схвалений Суддівським комітетом Палати представників. Він передбачає вищість визнання сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності над релігійною свободою. Показово, що на розгляді в комітеті «за» проголосували всі демократи, а всі республіканці – «проти». Підтримати цю ініціативу закликала спікер палати представників США Ненсі Пелосі (депутат від Демократичної партії з Каліфорнії), яка ще в жовтні обіцяла винести цей законопроект на розгляд, якщо її виберуть до парламенту.

Зміни, які вносить цей акт в законодавство вплинуть як на публічну, так і на приватну сфери. Ним передбачається заборона на дискримінацію за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, що на практиці вплине на сфери працевлаштування, житлову, сферу державної освіти, федерального фінансування та інші. За даними Dailysignal, «Закон про рівність» змусить роботодавців платити за процедури зі зміни та «корекції» статі, а також аборти (все це буде входити в пакет медичного страхування); змусить релігійні органи опіки направляти дітей на усиновлення до одностатевих пар; остаточно покінчить зі свободою слова в США, адже публічна критика гомосексуального способу життя чи невизнання ґендеру, який людина сама собі припише, вважатиметься дискримінацією і буде переслідуватися законом.

Цей законопроект загрожує християнським та юдейським навчальним закладам і лікарням, віруючим роботодавцям та простим працівникам в сфері обслуговування. Тепер віруючі люди не зможуть посилатися на свої релігійні права при відмові, наприклад, поселити гомосексуальну пару в готелі чи зробити операцію зі зміни статі, тому цей законодавчий акт направлений скоріше на боротьбу з інакодумством та консервативними поглядами громадян, ніж безпосередньо з дискримінацією.

«По суті, «Закон про рівність» ставить перед віруючими людьми ультиматум: змінити своє віросповідання або зіткнутися з урядовим покаранням», – написала Сара Креймер, представник Альянсу захисту свободи на веб-сайті організації. Підтвердженням наміру наступу на релігійні права є слова Джерролда Надлера, голови Палати суддівського комітету, який заявив, що «релігія не є виправданням для дискримінації, коли мова йде про сексуальну орієнтацію чи ґендерну ідентичність». У підтримку «Закону про рівність» виступили ряд ліберальних громадських організацій: Антидефамаційна Ліга, Кампанія з прав людини, Американський союз громадянських свобод та інші, а також ті компанії, які багато років підтримують і просувають гендерну ідеологію: Apple, Google, Microsoft, Amazon, eBay, IBM, Facebook, Twitter, Visa, Mastercard, Intel та Netflix. Натомість проти законотворчої ініціативи виступили Альянсу захисту свободи, Judicial Watch та інші.

Це той рідкісний випадок, коли консервативні християнські організації одностайні з феміністичними, котрі вбачають в запропонованому проекті закону пряму загрозу для жінок. Якщо «Закон про рівність» набере чинності, то будь-яка особа, що ідентифікує себе як жінка (або чоловік) матиме право заходити у приміщення, що призначені для жінок (або чоловіків). Це означає, що будь-якому чоловіку варто буде лише назвати себе жінкою (навіть не змінюючи документи чи зовнішній вигляд), щоб безперешкодно пройти до жіночої вбиральні, роздягальні чи навіть у жіночий душ. Такі випадки вже траплялися в тих штатах, де подібні закони були прийняті на місцевому рівні.

Більше про гендерну ідеологію:

Остаточно за ухвалення «Закону про рівність» палата представників Конгресу США буде голосувати на наступному тижні. Враховуючи домінування Демократичної партії є вірогідність, що скандальний законопроект буде ухвалений.

Джерело: Християни для України


Previous post

Тіло приготував мені

Next post

В Україні переписують Біблію: скільки людей взяли участь?

No Comment

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *