Домашня » Новини » В США відбувся молитовний сніданок, у якому взяли участь українці

В США відбувся молитовний сніданок, у якому взяли участь українці

4
Поширень
Pinterest WhatsApp

8 лютого в США відбувся Національний молитовний сніданок, учасниками якого стали більше ніж 3800 політиків, бізнесменів, громадських і релігійних діячів зі 130 країн світу, у тому числі з України.

Відкриваючи захід, президент США Дональд Трамп підкреслив роль молитви, сказавши, що «Америка – це нація віруючих».

У своїй промові президент США вділив увагу релігійним переслідуванням. Він заявив, що Вашингтон висловлює підтримку громадянам всіх країн, де існують репресії і переслідування з релігійних мотивів.

merlin 133457892 b1ab8b87 cefc 4f73 aeb

«Ми знаємо, що мільйони людей в Ірані, на Кубі, в Венесуелі, Північній Кореї в інших країнах страждають від жорстоких репресивних режимів. Америка висловлює підтримку всім людям, які потерпають від репресій і судового переслідування з релігійних мотивів, – сказав Дональд Трамп. – До тих пір, поки наші очі будуть бачити милість Всевишнього, а наші серця будуть відчувати Його любов, США залишаться землею вільних і сміливих людей. І ми будемо променем світла для інших націй».

В ході заходу представники церкви, державних структур, бізнесу, які стоять на консервативних біблійних принципах, обговорювали питання відстоювання християнських цінностей і протистояння «ліберальній» ідеології і обговорювали важливість слідування фундаментальним християнським принципам у своїй професійній діяльності і особистому житті.

В молитовному сніданку у президента США взяла участь і Українська делегація. Цьогоріч поїхали біля 40 осіб, з яких 12 народних депутатів від різних фракцій.

Зокрема, у Вашингтон полетіли лідер парламентської фракції “Блок Петра Порошенка” Артур Герасимов та лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко.

Лідер фракції “Народний фронт” Максим Бурбак уточнив, що від їхньої політсили взяти участь у молитовному сніданку відправилось троє нардепів – Павло Унгурян, Антон Геращенко та Олег Кришин.

Організатор молитовних сніданків в Україні, депутат Верховної Ради України Павло Унгурян повідомляє:

Брати та сестри, слава Ісусу Христу! Вітаємо усіх у цей недільний день. Нарешті з’явилася можливість написати кілька слів про благословіння під час Молитовного сніданку у США.

Українська делегація цьогоріч складала біля 40 осіб, з яких 12 народних депутатів від різних фракцій. Нажаль, багато ЗМІ в Україні не турбуючись про правдивість, подали інформацію про мало не 50 парламентарів, й що саме це завадило ефективній роботі ВР. ((

Також у складі делегації було кілька представників виконавчої влади, серед яких Міністр освіти та науки України та дитячий Омбудсман М. Кулеба.

Духовна програма цих 4-х днів була неймовірно глибокою, особливо цінним було особисте свідоцтво про віру з вуст перших осіб планети!

Робоча складова візиту була настільки насиченою, що спати доводилося лише по 4-5 годин. За моїми підрахунками члени української делегації провели більше 40 зустрічей: з конгресменами, сенаторами, з міністром енергетики США, з міністром освіти США, в Пентагоні, в USAID, в Міжнародному валютному фонді, з ключовими аналітичними центрами американської політики, з бізнес-асоціацією США-Україна, з Amazon, двосторонні перемовини з делегаціями різних країн світу, включаючи зустрічі з Президентом Гватемали, кількома королівськими родинами Європи. Особливо цінною була зустріч з Асоціацією християнських університетів та коледжів США та зустріч в Держдепі з новопризначеним Спеціальним послом США з питань релігійної свободи у світі.

Результатом усіх контактів стали домовленості про співпрацю та найближчі візити в Україну багатьох ключових осіб США, домовленості про інвестиції та допомогу Україні в боротьбі з агресором!!!

Й на всіх цих зустрічах йшлося про особисті й глибокі стосунки з Богом та Його допомогу в практичній управлінській діяльності.
З огляду на це викликає здивування та смуток та істерія, яку влаштували деякі ЗМІ та політики відносно Молитовного сніданку в США. Абослютна брехня та наклеп про десятки й сотні тисяч доларів за участь у Сніданку. Але нам вже зрозумілі причини та мотиви організаторів цієї дискредитації. Й це за раз переконує нас, що ми на правильному шляху Реформації країни!!!

Як сказала людина, що займає дуже впливову посаду в Україні – лише тут мені стали зрозумілі причини справжньої могутності Америки – це віра в Ісуса та щоденне впровадження цієї віри у своїй роботі…

Тому прошу всіх поширити правдиву інформацію про Молитовний сніданок та натхненно служити Богові у справі Реформації України!
Змінюй себе-реформуй Україну!

 

Національний молитовний сніданок відбувається в США щорічно на початку лютого. Організаторами молитовного сніданку виступає Конгрес США і християнський рух Fellowship Foundation. Запрошення на захід розподіляються заздалегідь. Окрім політиків і відомих діячів церкви, сніданок відвідують великі підприємці та громадські діячі.

В рамках події відбувається ряд заходів, в ході яких для учасників події організовують неформальні зустрічі, тому протягом самого сніданку серйозних питань не вирішують, а спілкуються. Але головною метою події є молитва. У цей день американська еліта спільно молиться за процвітання своєї країни.

Перший молитовний сніданок відбувся у 1953 році. Тоді його відвідав американський президент – Дуайт Ейзенхауер, започаткувавши традицію для майбутніх глав Білого Дому.

«Слово про Слово» з посиланням на

espreso.tv, expres.ua, 24tv.ua

Попередня Стаття

Посли країн G7 обговорили стан реформ з Всеукраїнською Радою Церков

Наступна Стаття

У віці 99 років відійшов у вічність євангеліст Біллі Грем

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *