В мерії відмовилися від позову про заборону KharkivPride

1
Поширення
Pinterest WhatsApp

Харківська міська рада не звертатиметься до суду з вимогою обмежити проведення маршу KharkivPride 15 вересня. Цю інформацію кореспондентам Суспільного підтвердив речник мерії Юрій Сидоренко.

Чому в мерії вирішили не позиватися до суду, Сидоренко не відповів:

«Ми не коментуємо це питання. Так вирішили», — сказав речник.

Як розповіла організаторка заходу Анна Шаригіна, сьогодні вони були на зустрічі із першим заступником міського голови Ігорем Тереховим, який повідомив: в мерії вирішили не йти до суду.

Про те, що міська рада через суд проситиме заборонити марш KharkivPride у Харкові минулого тижня на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Геннадій Кернес. Чому змінив думку, Кернес у коментарі кореспондентам Суспільного пояснив так:

«Тому що ми бачимо, що це такий захід, якому потрібно забезпечити безпеку. Ми не можемо їм заборонити».

Петиція про заборону марша KharkivPride була опублікована на сайті мерії 12 серпня. Вона набрала 5800 підписів з необхідних 5000 підписів. У відповіді міського голови йшлося: заборонити марш мерія вимагатиме через суд.

Більше про KharkivPride:

5 вересня погоджувальна комісія міської ради просила організаторів 9 акцій, які призначені на 15 вересня, змінити дати акцій та не йти маршем вулицею Сумською. Коли організатори відмовилися, посадовці сказали, що йтимуть до суду.

Джерело: kh.suspilne.media

Приєднатися до нас у Facebook і Twiter

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Ми хочемо розвиватися і бути для вас ще більш корисними і актуальними. Ми потребуємо вашої допомоги і підтримки.

Бог є скрізь - навіть у новинах. Ось чому ми дивимося кожну новину через призму віри. Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей. Допоможіть нам і надалі бути голосом правди у ЗМІ, підтримуючи Новини.

Попередня публікація

Володар історії - виконання біблійних пророцтв

Наступна публікація

З 2011 року в Сирії було зруйновано понад 120 церков

Не має коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *