Домашня » Новини » В Інституті Горшеніна відбулась прес-конференція “Сім’я – серце України”

В Інституті Горшеніна відбулась прес-конференція “Сім’я – серце України”

5
Shares
Pinterest WhatsApp

В інституті Горшеніна відбулася прес-конференція “Сім’я — серце України” за участю представників Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВЦіРО) з нагоди проведення в Києві Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сімей.

У Києві в суботу, 8 червня, пройде хода на захист прав сім’ї та дітей. Про це повідомив Віталій Кривицький, голова Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, єпископ Києво-Житомирської єпархії (Римсько-католицька церква в Україні) під час прес-конференції в інституті Горшеніна.

Віталій Кривицький

Він також розповів про цілі заходу: “У кожному середовищі є певні цінності, які час від часу потрібно відновлювати. Життя — є святе, сім’я – це основа кожного суспільства. Ми як релігійна спільнота України разом об’єднуємось заради фундаментальних речей. Хода не є супроти чогось, вона є свідоцтвом того, що родина повинна бути гарною, чудовою і здоровою”.

“Хода вже стала традиційною. З року в рік додаються нові учасники… Цього року вона присвячена Дню захисту дитини 1 червня… Ми закликаємо суспільство бути єдиними, зберігати переконання, ідентичність, бачення світу й людини в цьому світі. Захід спрямований на свідчення, що без повноцінної сім’ї, повноцінної сімейної політики українська держава не буде мати майбутнього”, – сказав під час прес-конференції Євстратій (Зоря) – заступник голови управління зовнішніх церковних зв’язків в Україні, архієпископ Чернігівський і Ніжинський, (ПЦУ). Він також звернув увагу журналістів на таку проблему в Україні, як демографічна криза.

Олекса Петрів, митрофорний протоієрей, керівник Департаменту зовнішніх зв’язків в Україні (Греко-Католицька Церква), розповів про ідею зародження Всеукраїнської Ходи та додав:”Сім’я — це не що інше, як Божа установа, яка походить з Раю. Вона є первинною до будь-якої спільноти. Питання просімейної політики й життя — є ключовими у суспільстві”.

Серед найбільших загроз для повноцінної та традиційної сім’ї протоієрей назвав гендерну ідеологію, яка у своїй суті виступає проти Богом укладеного способу сімейного життя. Він нагадав присутнім, що ВРЦіРО активно виступає проти ратифікації Стамбульської конвенції, яка приховує ризики введення у правове та законотворче поле біля 60 гендерів.

Шейх Рустам Гафурі заступник Муфтія України (Духовне управління мусульман України) наголосив на проблемі комерціалізації сурогатного материнства та пропаганді абортів. Він назвав це прямою загрозою знищення нації.

“Ми вважаємо, що, якщо докладемо зусиль, щоб сім’ї були всестороннє забезпечені — і духовно, і душевно, і матеріально, то й наше суспільство буде забезпечене, – сказав під час заходу Анатолій Козачок, перший заступник старшого єпископа Української Церкви Християн Віри Євангельської (УЦХВЄ). – Цінність сім’ї надвисока, і планка наша не понизиться”.

Наприкінці прес-конференції “Сім’я – серце України”, Віталій Кривицький розповів про перебіг акції. Так, збір учасників розпочнеться в суботу 8 червня о 9:00-9:30 біля пам’ятника Шевченка. Далі стартує святкова програма на сцені, яка супроводжуватиметься виступами глав церков та музичними номерами.

Більше про акції на захист сім’ї:

З 11:00 учасники Всеукраїнської Ходи на захист прав дітей та сімей пройдуть вздовж Хрещатика до площі Конституції, демонструючи свої переконання та засвідчуюючи усіляку підтримку сімейним цінностям.

Запис трансляції конференції ТУТ

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телекграм Слово про Слово
Читайте нас в Телеграм

Джерело: poklik.media


Previous post

Проблема еміграції - одна з найбільших викликів для української сім'ї

Next post

Курди в Сирії переходять з ісламу в християнство

No Comment

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *