В Бірмінгемі розгорілися протести довкола сексуальної освіти

5
Поширення
Pinterest WhatsApp

В початковій школі Anderton Park міста Бірмінгема пройшли масові протестні акції проти змісту шкільної програми для малолітніх дітей, яка містить відверту пропаганду ЛГБТ-цінностей та сприяє сексуалізації дітей молодшого шкільного віку.

Варто зазначити, що більшість обурених батьків, що вийшли на масові акції, є мусульманами, яких в Бірмінгемі чимало. Через це місцевій владі доводиться маневрувати у своїх заявах, щоб не бути звинуваченними в «гомофобії» чи «ісламофобії». Також впадає в око дуже низька активність батьків-немусульман: лише незначна кількість протестувальників була консервативними християнами.

Батьки, що вийшли на протести, тримали плакати з написами «Залишіть дітей дітьми», «Моя дитина – мій вибір», «Скажіть НІ сексуалізації дітей». Один із протестувальників Амір Ахмед, сказав: «Мова йде не про права і рівність геїв та лесбіянок. Йдеться про пропаганду гомосексуального способу життя для дітей».

Розкритикував освітню програму і депутат місцевої ради Роджер Годсіфф, який заявив, що 4-5-річні діти не «можуть з комфортом справлятися з дискусіями про сексуальність». В цьому його не підтримали частина депутатів, хоча чимало батьків категорично проти вивчення дітьми цього віку питань сексуальності.

Протилежну позицію зайняла Джесс Філліпс – місцевий депутат, що відкрито декларує феміністичні та й загалом ліві погляди. В понеділок вона відповіла Годсіффу словами: «чи я скажу лесбійській мамі, яку знаю із цього навчального закладу, про те, що дітям у віці до 5 років не доцільно знати про них?» Проте Філліпс не зазначила, що суть програми полягала не стільки в інформуванні дітей про певні явища (що все-таки не є доцільним для дітей 4-5 років), але в нормалізації дуже суперечливої поведінки, а також однобокому висвітленні її в позитивному контексті. Зокрема, деякі батьки скаржилися на ілюстрації в підручнику з одностатевими парами та дітьми, які переодягаються в одяг протилежної статі.

За повідомленнями BBC, по всій Англії (в Бірмінгемі, Бредфорді, Брістолі, Кройдоні, Ілінзі, Манчестері, Нортгемптоні та Ноттінгемі) у школи надходять листи зі зверненнями батьків проти викладання предметів відносини і статеве виховання (RSE) та рівності ЛГБТ.
Конфлікт батьків і розробників шкільної програми триває вже давно. Ще взимку цього року у початкових та середніх школах Великобританії були введені предмети, присвячені відносинам і статевому вихованню (RSE) та «рівності ЛГБТ». Програма передбачає, що діти повинні (!) розуміти, «що деякі люди є ЛГБТ, що це треба поважати, і що законодавство надає їм і їхнім стосункам визнання і захист».

Більше про протестні акції проти ідеології ЛГБТ:

Хоча творці наголошують на взаємодії й діалозі з батьками, а також врахуванні релігійних поглядів батьків, проте фактично вони не мають впливу на зміст матеріалу, що буде викладатися їхнім дітям, а сама програма зовсім не є гнучкою. Починаючи з 2020 року ці предмети будуть обов’язковими для всіх маленьких британців, а тому наслідки батьківських протестів вплинуть на всі сім’ї з малолітніми дітьми.

Джерело: Християни для України

Попередня публікація

У Львові відбувся перший молитовний сніданок

Наступна публікація

Соціальне партнерство держави та суспільства в інтересах сім’ї та дітей

Не має коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *