Home»Новини»В Алжирі влада закрила церкву

В Алжирі влада закрила церкву

5
Поширень
Pinterest WhatsApp

На початку серпня в Алжирі влада закрила протестантську церкву в північній провінції Тізі-Узу, після того як в травні цього року була закрита ще одна церква в тому ж районі.

Як розповіли в християнській правозахисній групі Middle East Concern (MEC), офіцери Національної жандармерії 6 серпня прибули з наказом губернатора провінції опечатати церкву в Буджімі, в 25 км на північний схід від столиці провінції Тізі Узу.

Церква, заснована в 2006 році і налічує близько 100 членів, входить до складу Протестантської церкви в Алжирі (EPA), організації, що об’єднує 45 протестантських церков в цій північноафриканській країні. З 2013 року уряд проводить перереєстрацію релігійних організацій, технічно залишаючи багато вже існуючих громад без юридичного статусу, незважаючи на те, що вони були офіційно визнані з 1974 року.

З листопада 2017 року, щонайменше, 6 християнських церков в Алжирі були закриті, а кілька інших отримали від влади листи з наказом припинити свою діяльність, оскільки у них не було ліцензії, якої вимагає закон 2006 року, який регулює діяльність релігійних організацій немусульманського віросповідання.

Більше про переслідування на християн:

За інформацією MEC, більшість церков EPA оскаржили рішення алжирської влади про своє закриття, але їхнє звернення до уряду були проігноровані. У травні 2018 року EPA закликала уряд Алжиру припинити переслідування церков і окремих християн і ставитися до них однаково відповідно до конституції країни.

[otw_shortcode_sidebars sidebar_id=”blog-left-sidebar”][/otw_shortcode_sidebars]

Підтримайте наш сайт фінансово

Пожертвувати

Джерело: invictory.org

Попередня Стаття

Google поміщає в чорний список християнські сайти

Наступна Стаття

Затверджено положення про держслужбу з етнополітики та свободи совісті

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *