Українці найбільше довіряють церкві, ставлення до уряду погіршується

0
Поширень
Pinterest Google+

Київський міжнародний інститут соціології з 4 грудня по 14 грудня 2015 року провів власне опитування громадської думки «Омнібус». Найбільшою довірою серед українців користуються Церква та волонтери, а найменшою – опозиція, Уряд України, Верховна Рада та російські ЗМІ (цим інституціям довіряє менше 10% українців).

Церква утримує позиції лідера довіри українців – 58,8%, а 18,4% їй не довіряють (баланс +40,4). Їй більше довіряють люди старшого віку (68,5%), ніж молодше покоління (51%), а також ті, хто отримали середню освіту.

Владні інститути (Уряд та ВРУ) викликають найменше довіри у населення та мають дуже низький баланс довіри й недовіри (-66,3 та -72,4 відповідно).

Більше про довіру до церкви:

Опитування проводилося у 110 населених пунктах (PSU) в усіх областях України, окрім Автономної Республіки Крим, за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років. Методом інтерв’ю опитано 2022 респонденти. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% – для показників близьких до 25%, 2,0% – для показників близьких до 10%, 1,4% – для показників близьких до 5%.

Релігійно-інформаційна служба України

Попередня стаття

Люди мають вирішувати коли святкувати Різдво, – Порошенко

Наступна стаття

Кабмін хоче вдосконалити процедуру реєстрації релігійних організацій

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *