Home»Про відомих»Українська Реформація – Олександр Турчинов

Українська Реформація – Олександр Турчинов

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Олександр Турчинов – відомий український політик, який пройшов цікавий шлях від комсомольського активіста до президента, від атеїста-пропагандиста до баптистського проповідника. Він увійшов у велику політику як один із лідерів опозиційної партії «Батьківщина». Після Майдану-2004 очолював Службу безпеки України, а після Майдану-2014 став виконувачем обов’язків президента країни. При цьому він є членом баптистської громади і проповідником.

Політична кар’єра Турчинова ознаменована саме тим послідовним зв’язком із особистою вірою і традицією релігійної меншості. Його погляди приносять йому немало проблем, але і створюють популярність. Віра Турчинова є не лише частиною його іміджу як політика, але чимось більшим – основою його ідентичності.

Більше про політиків християн:

Окрім того, Турчинов є доктором економічних наук, професором. Він – автор ряду монографій і наукових статей. А ще письменник – за його книгою «Ілюзія страху» було знято фільм, який номінували на «Оскар». Олександр Турчинов є одним із найбільш цитованих українських політиків.

Підготував Анатолій Якобчук

Попередня Стаття

Що дає мені віра в Ісуса Христа?

Наступна Стаття

Якщо не Бог, то хто?

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *