Home»Про відомих»Україна має потребу в Христі

Україна має потребу в Христі

2
Поширень
Pinterest WhatsApp

«Я з дитинства знав про Христа та з мамою ходив до церкви. Коли виріс, то в п’ятнадцять років забув про свою церкву і став вести дуже погане життя. За молитвами мами Бог оберігав мене.

Став грати у футбол і в 2004 році до мене прийшла слава. В 2005 році ФК «Шахтар» (Донецьк) став моєю командою. Минуло чотири роки. Я став сильно випивати. Мав багато друзів, славу та гроші. Я мав все, та все ж чогось не вистачало і часом було дуже сумно. Десь у серці я розумів, що моє життя розвалюється.

По милості Божій в Україні я зустрів одну родину з Бразилії. Вони й розповіли мені про Ісуса та нагадали про Бога. Немов Дух Святий на мене зійшов. Я взяв цигарки, які курив 10 років і викинув їх. Пам’ятаю той день, немов це було вчора: Бог спас мене та звільнив від шкідливих звичок.

Більше про християн спортсменів:

Сьогодні я відчуваю Божу підтримку і в спорті, і в сім’ї. Ви, звичайно, пам’ятаєте перемогу «Шахтара» в кубку УЄФА? Так ось, цю перемогу дав нам Бог! Коли Бог бажає зробити диво, для Нього немає ніяких перепон! Я сьогодні свідчу, що Бог змінив моє життя цілком! Я дуже щасливий. Також щасливими є моя дружина та мама. Вони так довго молилися за мене! Сьогодні Ісус є для мене на першому місці! І я кажу про це відкрито. Раніше мені було соромно говорити про свою віру. Та зараз говорю усім про те, що я люблю Ісуса! Я продовжую грати у футбол, але це для мене не зміст життя а лише спосіб заробітку.

Нині ми живемо в тяжкі часи. Та українці передусім потребують Христа. Тому, молімося за Україну!»
«А ми, що належимо дневі, будьмо тверезі, зодягнувшись в броню віри та любові і в шолом надії спасіння, бо Бог не призначив нас на гнів, а щоб ми одержали спасіння через нашого Господа Ісуса Христа…» (1 Сол. 5:8).

yesheis.ru

Попередня Стаття

Боксер Тайсон Фюрі, який переміг Кличка, відверто говорить про віру і недопустимість гомосексуалізму

Наступна Стаття

Про трагедію в Парижі або не цілуйся з дияволом!

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *