Домашня » Новини » Україна масово долучилася до святкування Різдва 25 грудня (Відео)

Україна масово долучилася до святкування Різдва 25 грудня (Відео)

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Всеукраїнська Різдвяна акція «Україна та світ святкують Різдво Христове разом» відбулася в Києві та одночасно в інших містах України.

Понад 2000 хористів та відомих українців заспівали різдвяні пісні в центрі Києва. Так розпочався проект з відзначення 500-річчя Реформації, що триватиме весь 2017 рік.

На Європейській площі 25 грудня відбулось масштабне святкування Різдва Христового. На нього завітали відомі журналісти, артисти, громадські та державні діячі, серед яких Євген Ніщук, Ольга Богомолець, Ганна Гопко, Оксана Білозір, Віктор Павлик, Ірина Цуканова та інші.

Глави і представники різних Церков долучилися до святкування.

Святкові побажання українцям з київської сцени виголосив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов. Він також зачитав Різдвяне привітання від імені Президента України.

«В цей день Різдво Спаса святкують не лише католицькі та протестантські церкви. Весь сучасний світ користується григоріанським календарем і відзначає його 25 грудня, напередодні Нового року. Тому нам не потрібно чекати, доки парламентарі ухвалять закон і оголосять цей календарний день державним святом. Ми маємо можливість святкувати його разом з усіма цивілізованими країнами», — сказав він.

Також до присутніх звернувся з привітанням Міністр культури України Євген Нищук.

Хор на сходах Українського дому своїм святковим вбранням утворив живий жовто-блакитний прапор. Також хористи відвідали декілька торговельних центрів із пісенними флеш-мобами.

Подібні святкові заходи за участі міжцерковних хорових колективів відбулися також у більшості обласних центрів країни. Ці урочистості стали початком заходів до 500-річчя Реформації, яке у 2017 році відзначається в Україні на державному рівні шляхом проведення багатьох соціальних, духовних, культурних, наукових та інших заходів.

Як повідомляв сайт «Слово про Слово» раніше Президент України підписав Указ щодо святкування 500-річчя Реформації на державному рівні.

Нагадаємо, що у грудні 2016 року депутати з різних фракцій зареєстрували у Верховній Раді законопроект № 5496, який пропонує українцям святкувати Різдво Христове і 25 грудня, і 7 січня, запроваджуючи офіційний вихідний день.

Більше про святкування Різдва Христового:

Варто відзначити, що більшість християн світу святкують Різдво Христове саме 25 грудня, а в кількох країнах святковими визначені обидві дати, зокрема і 7 січня.

Попередня Стаття

Зоря - Юрій Вавринюк

Наступна Стаття

Найважливіше питання твого життя

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *