У Вашингтоні відбувся український молитовний сніданок

7
Поширень
Pinterest Google+

8 лютого відбувся щорічний український молитовний сніданок у Вашингтоні, за участі конгресменів США, представників українського парламенту, бізнесу та української діаспори.

Ведучими заходу були народний депутат України, народна артистка Оксана Білозір та Павло Унгурян – керівник української парламентської делегації у США, народний депутат України.

Особливими почесними гостями були конгресмени Джон Муленар, сенатор штату Алабама Біл Хайтауер, парламентарі з Румунії, Філіппін, Бразилії, Посол України в США Валерій Чалий та багато інших друзів України.

На заході молилися за Україну, звучали слова підтримки та підбадьорення.
Як зазначає організатор, американські конгресмени висловлювали слова гарячої любові до України, яку вони відчули, коли вперше відвідали нашу країну.

Конгресмен США багатьох скликань Джим Слетері, виступаючи зі сцени, сказав: “Я знаю, що Україна проходить дуже складні часи. Єдине, що я можу порекомендувати – не відводьте очей від всемогутнього Бога”.

Більше про український молитовний сніданок:

Також зворушливим моментом був виступ Оксани Білозір – народної артистки України, депутата Верховної ради з піснею “Ісус кличе”.

Попередня стаття

Більше 30000 українців беруть участь у створенні рукописної Біблії

Наступна стаття

Ми в боротьбі втрачаєм образ Божий ворожість скручуєм вузло

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *