Домашня » Новини » У Верховній Раді сьогодні депутатам роздавали Біблію

У Верховній Раді сьогодні депутатам роздавали Біблію

6
Shares
Pinterest WhatsApp

У кулуарах Верховної Ради народним депутатам у чистий четвер дарують Біблії від імені депутата від фракції “Народний фронт”.

Під час ранкової реєстрації депутатам вручали Біблії. Метою такої акції є заклик політиків звернути свої думки до духовних цінностей і воскресіння Ісуса Христа та об’єднатися у молитві за Україну і її майбутнє, попри всі політичні баталії.

«У всі часи найціннішим подарунком для людей є Біблія. Ця вічна Книга мудрості є ідеалом закону, за яким повинні жити всі люди світу. Ми повинні прагнути до досягнення такого рівня життя і взаєморозуміння між людьми, як написано у Святому Письмі. Втілення біблійних цінностей та принципів у наше повсякденне життя по-особливому необхідне сьогодні, тому що в Україні, на жаль, коїться дуже багато зла. Даруючи парламентарям-колегам Біблію, хочеться побажати всім нам Господнього благословення, благодаті, миру в душі і любові до ближнього!» — наголосив голова Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» Павло Унгурян.

На сьогодні у складі Міжфракційного депутатського об’єднання “За духовність, моральність та здоров’я України”, за ініціативою якого відбулася дана акція, налічується понад 100 депутатів з різних фракцій. Вже більше десяти років поспіль об’єднання активно працює у законотворчій діяльності, створюючи законопроекти, що спрямовані на зміцнення моралі, духовного та фізичного здоров’я нації, а також на запобігання негативним явищам в українській державі.

Більше про Біблію:


Сьогодні, 25 квітня 2019 р., перед початком пленарного засідання ВР України, подарували народним депутатам Біблії. Щойно 278 голосами “ЗА” принято Закон про українську мову.
Слава Богу за Україну! – пише у Фейсбуці помічник народного депутата Адріан Буковинський.


Previous post

Страсна п’ятниця. Де були ми?

Next post

Великдень - оповідання Михайла Подворняка

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *