Домашня » Новини » У суботу в Києві пройде хода на захист прав сім’ї та дітей

У суботу в Києві пройде хода на захист прав сім’ї та дітей

4
Shares
Pinterest WhatsApp

У Києві в суботу, 8 червня, пройде хода на захист прав сім’ї та дітей. Про це повідомив Віталій Кривицький, голова Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, єпископ Києво-Житомирської єпархії (Римсько-католицька церква в Україні) під час круглого столу в Інституті Горшеніна.

Початок акції заплановано на 10 ранку в парку біля Університету імені Тараса Шевченка. На сцені виступлять представники церков і релігійних організацій. Об 11-й ранку хода рушить центром столиці по вулиці Хрещатик до площі Конституції, біля Верховної Ради.

“Хочу підкреслити, що хода на захист прав сім’ї пройде не проти чогось, а для того, щоб засвідчити, що здорова сім’я є фундаментом здорового суспільства і держави. Ми закликаємо, щоб сім’ї прийшли на цю акцію і показали свою відкритість до життя і справжню любов одне до одного”, – сказав єпископ.

Організатором акції виступила Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій, до якої входять 17 християнських, мусульманських та іудейських громад.

“Рада Церков намагається вже 20 років подавати приклад. Ми, будучи різними за своїми релігійними переконаннями та національним походженням, знаходимо спільну мову тому, що об’єднані спільними фундаментальними цінностями. Ми закликаємо українське суспільство також бути єдиним, разом з тим, зберігаючи свою ідентичність і свою світогляд”, – висловився Євстратій (Зоря), заступник голови управління зовнішніх церковних зв’язків в Україні, архієпископ Чернігівський і Ніжинський (Православна церква України).

Більше про захист прав сім’ї:

Організатори очікують, що в ході візьмуть участь понад 20 тисяч осіб.

Джерело: lb.ua

 


Previous post

У Києві відбувся 28-й з’їзд ВСЦ ЄХБ, обрано нове керівництво

Next post

Стамбульська конвенція - Рада церков проти ратифікації документу

No Comment

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *