Домашня » Новини » У Нігерії вбили протестантського пастора і викрали його дружину

У Нігерії вбили протестантського пастора і викрали його дружину

5
Поширень
Pinterest WhatsApp

Насильство у Нігерії продовжує зростати. Місцеві християни все частіше відчувають повну відсутність безпеки. Днями на автомобільному шляху від Кадуни до Абуджі невідомі злочинці вбили протестантського пастора і викрали його дружину.

Пастор Єремія Омолара помер на місці після того як невідомі зловмисники обстріляли його автомобіль, в якому він їхав разом з дружиною і сином. Як інформує польський католицький ресурс wiara.pl, швидше за все, дитині вдалося втекти, а жінка потрапила в руки злочинців. Деякі джерела повідомляють, що викрадачі зажадали за звільнення жінки викуп у розмірі 50 млн. Наїр (понад 100 тис. Євро).

Місцеві християни розповідають про те, що насильство по відношенню до священнослужителів і мирян стає дедалі більшим. Кілька днів тому на будинок іншого протестантського пастора було скоєно напад, однак йому вдалося втекти і уникнути смерті або викрадення. Але охоронець будинку загинув під час нападу.

Більше про насильство у Нігерії:

Служби безпеки в Нігерії не забезпечують захист християнським пастирям. «Ми знаходимося в небезпеці і постійно запитуємо себе: де служби безпеки? Або таким чином уряд хоче нам сказати, що ми повинні оборонятися самі? Якщо так, то у нас немає більше нікого, хто б дбав про нашу безпеку, в тому числі – уряду. Або уряд є таким лише для тих, кого поважає, а іншим висловлює своє презирство», – зазначив голова Товариства християн Нігерії Йосип Хаяб

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

 

Джерело: bog.news

Попередня Стаття

Помилкове розділення. Держава і церква

Наступна Стаття

Створена з ребра - створення жінки

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *