Домашня » Новини » У Нігерії ожорсточилися гоніння на християн

У Нігерії ожорсточилися гоніння на християн

6
Поширень
Pinterest WhatsApp

Напади на християн в Нігерії останнім часом стають все більш частими і жорстокими. Віруючі живуть в страху і змушені боротися за життя і безпеку. Причина – на північному сході Нігерії вже десять років діє екстремістська організація. В результаті були вбиті десятки тисяч людей, і більше двох мільйонів стали біженцями.

Як повідомляє агенство ACN, Джон Бакені на північному сході Нігерії керує єпархіальними програмами допомоги біженцям і людям, що втратили майно та дах над головою в результаті терористичних атак.

«Кожен день, прожитий в безпеці, ми вважаємо благословенням, тому що не знаємо, що трапиться на наступний, – каже Бакені. – Дуже важко бути християнином в нашій частині світу, але віра надихає нас свідчити про Євангеліє».

На північному сході Нігерії вже десять років діє екстремістська організація «Боко Харам», або Західно-африканська провінція Ісламської держави, відома особливою жорстокістю до мирного населення. Безліч людей були вбиті.

За словами Бакені, християни страждають не тільки від рук терористів «Боко Харам» – в регіоні також почастішали напади бойовиків з народності фулани на фермерів-християн.

«Багато сіл під атакою, люди гинуть і їхнє майно знищують прямо в цей момент, – каже священик. – Вони не можуть більше обробляти свої поля і живуть в постійному страху, що їх викрадуть або вб’ють ». Бакені закликав мусульман Нігерії протидіяти екстремізму: «Ісламізм – це спотворення ісламу. Нас турбує мовчання мусульманської більшості. Люди повинні протистояти ісламізму, засудити його».

Більше про напади на християн:

Говорячи про роботу своєї єпархії з біженцями і постраждалими, Бакені сказав, що «основна допомога приходить з інших країн, зокрема, від фонду «Допомога Церкві в потребі »та інших організацій». Крім роботи з біженцями, Міжнародний католицький благодійний фонд «Допомога Церкві в потребі» на території Нігерії фінансує відновлення церковних благодійних програм, перерваних з вини терористів.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

 

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

Джерело: bog.news

 


Попередня Стаття

Уряд створив окремий орган влади з питань етнополітики і свободи совісті

Наступна Стаття

В Україні вперше відзначать День батька на офіційному рівні

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *