У Мексиці вісім сімей християн вигнали з села – “Голос мучеників”

2
Поширення
Pinterest WhatsApp

Після того, як сім’я віруючих на півдні Мексики привела до Христа ще сім сімей, керівники села сказали християнам, що у них є 15 днів, щоб покинути село. Як розповіли в служінні «Голос мучеників» 20 серпня, християн поставили перед фактом, що вони втрачають свою успадковану землю, повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com.

Перелякані сім’ї бігли до місцевої церкви, але церква не змогла нічого вдіяти.

«Нарешті, їх познайомили з працівником« Голосу мучеників », який допоміг їм переселитися на нову ділянку землі, де вони можуть вільно займатися сільським господарством і поклонятися Богу разом», – розповіли в служінні.

Більше про діяльність Голос мучеників:

«Голос мучеників» – некомерційна міжконфесійна християнська організація, чия робота присвячена допомоги переслідуваної церкви по всьому світу. Служіння було засновано в 1967 році пастором Ричардом Вурмбрандом, який 14 років перебував у в’язницях комуністичної Румунії за свою віру в Христа. Його дружина, Сабіна, була в тюрмі три роки.

Приєднатися до нас у Facebook і Twiter

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Ми хочемо розвиватися і бути для вас ще більш корисними і актуальними. Ми потребуємо вашої допомоги і підтримки.

Бог є скрізь - навіть у новинах. Ось чому ми дивимося кожну новину через призму віри. Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей. Допоможіть нам і надалі бути голосом правди у ЗМІ, підтримуючи Новини.

 

Попередня публікація

Церкви в США випустили декларацію про технології та етику

Наступна публікація

Знайшли вівтар, що проливає світло на війну Ізраїля проти Моавитян

Не має коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *