Домашня » Новини » У Китаї хочуть переписати Новий Завіт, щоб він прославляв ідеї соціалізму

У Китаї хочуть переписати Новий Завіт, щоб він прославляв ідеї соціалізму

4
Поширень
Pinterest WhatsApp

У Китаї хочуть переписати Новий Завіт, використовуючи вчення буддизму і конфуціанства, щоб він прославляв ідеї соціалізму.

Як повідомляє “South China Morning Post”, Ксу Сяохун – глава Національного Комітету Патріотичного Руху Триєдинства Протестантських Церков Китаю – в своїй промові озвучив те, що Пекін вважає проблемою в християнстві країни, включаючи “просочування” зарубіжних віянь і “приватні місця зборів”.

“Ми повинні усвідомити, що китайські церкви – саме” китайські “, а не” західні”, – сказав Ксу делегатам Політичної Консультативної Конференції Китайського Народу, що проводилася в Пекіні.

“Всі підступи антикитайських сил, які намагаються похитнути нашу соціальну стабільність або навіть повалити в режим, який існує в нашій країні, приречені на провал”, – підкреслив він.

Ксу зазначив, що оскільки християнство поширюється в Китаї відтоді, коли країну охопив західний вплив, релігія завжди буде прозахідною. Західний вплив призводить до того, що церкви в Китаї хочуть бути незалежними і сфокусованими на самих собі.

“Тому часто говорять: “На одного християнина більше – на одного китайця менше”, – сказав Ксу (як повідомляє “Xinhua News Agency”).

“Ми рішуче підтримуємо державу в тому, щоб залучати до відповідальності кожну таку “погану вівцю”, яка в своєму індивідуалізмі під прапором християнства бере участь в підриві національної безпеки країни”, – заявив Ксу.

“Кампанія китаїзації”, ініційована в 2015 році президентом Сі Цзіньпіном, прагне підпорядкувати всі релігії повному офіційному контролю комуністичної партії Китаю в контексті китайської культури.

У своїй промові Ксу схвалив спроби китаїзації християнства в минулому, включаючи “Боксерське повстання” в 1900 році і антихристиянський рух в 1922-27 роках. Обидві ці події характеризувалися використанням насильства проти церкви, в результаті чого багато християнських місіонерів загинули.

“Всі ми знаємо, що в порівнянні з іншими релігіями, протестантизм в Китаї несе більш тяжчий історичний тягар і знаходиться під великим тиском реальності в процесі китаїзації”, – сказав Ксу, додавши, що Китай повинен позбутися всіх слідів “іноземної” релігії і встановити в Китаї власне богослов’я.

Відповідно до п’ятирічного плану китаїзації, розробленим китайською комітетом у справах релігій, зусилля будуть спрямовані на те, щоб зробити релігійні вірування “більш китайськими”, що включає намір переписати Новий Завіт, використовуючи вчення буддизму і конфуціанства, щоб він захищав ідеї соціалізму.

Ще раніше Боб Фу – засновник місії “China Aid” – сказав в інтерв’ю для “The Christian Post” наступне: “Є певний план (у уряду Китаю) домогтися, щоб Біблія виглядала не прозахідною, а більше китайською, і відображала китайську мораль конфуціанства і соціалізму “.

“Старий Завіт повністю перероблять. До Нового Заповіту придумають нові коментарі для нової його інтерпретації”.

До того ж, всі християнські церкви повинні будуть отримати схвалення уряду, а їх діяльність буде строго регулюватися і контролюватися. Тих же християни, які не погодяться з вимогами уряду, і надалі будуть заарештовувати за поклоніння відповідно до своїх релігійних переконань.

Нещодавно китайська влада заарештувала більше сорока християн за домашні богослужіння, які вони проводили після закриття Церкви Заповіту Раннього Дощу в місті Ченду. До цього протягом минулого року було заарештовано понад 160 членів цієї громади.

Минулого тижня Сем Браунбек – посол Сполучених Штатів з питань міжнародної релігійної свободи – заявив під час свого виступу в Клубі іноземних кореспондентів в Гонконзі, що китайський уряд “знаходиться в стані війни з вірою людей”.

“Це війна, в якій влада не переможе, – сказав Браунбек. – Комуністична Партія Китаю повинна почути плач свого народу, який волає про релігійну свободу”.

Більше про християнство у Китаї:

Браунбек також попередив, що китайський уряд намагається домогтися “грубого і насильницького контролю” над релігійними меншинами в країні.

“На віруючих людей чомусь дивляться як на загрозу Комуністичної Партії Китаю, – сказав він. – Очевидно, що помилкова і жорстка політика Китаю в Сіньцзяні лише породжує обурення, ненависть, поділ, злидні і гнів”.

Слово про Слово за матеріалами Голос Істини

Попередня Стаття

Обстріли Ізраїлю - за дві доби випущено більше 600 ракет

Наступна Стаття

Чого хоче жінка

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *