Домашня » Новини » У Києві відбувся Форум християн управлінців

У Києві відбувся Форум християн управлінців

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Форум християн управлінців об’єднав народних депутатів України, представників центральних органів виконавчої влади, голів і депутатів обласних, міських, районних, сільських і селищних рад, голів об’єднаних територіальних громад тощо, повідомляє Слово про Слово з посиланням на poklik.media

Олександр Турчинов

На початку Форуму Координатор Руху Реформації, народний депутат України Павло Унгурян окреслив виклики, з якими стикаються українські громадяни сьогодні. Серед них — масове скорочення населення та еміграція, гендерні наступи на інститут сім’ї тощо.
А далі Павло Унгурян озвучив завдання, вирішивши які, можливо покращити ситуацію в країні. Одне з них — це професійна підготовка кадрів у сфері управління державою.

Роман Полікровський, мер міста Збараж, розповів про те, як правильно спілкуватись з людьми, зберігати теплі стосунки, попри різноманітні обставини.Секретар міської ради міста Вишневе Сергій Пишний поділився своїм шляхом до владного кабінету — це постійне піклування про потреби людей. А один з учасників Форуму, який обіймає посаду сільського голови сказав про те, що “спочатку ми йдемо до людей і даємо їм хліб, а потім вже пропонуємо взяти Євангеліє”.

У перерві учасники мали нагоду поспілкуватись один з одним, розповісти про досягнення у своїй роботі управлінця в області чи місті, помолитись за нагальні потреби.

Особливим гостем Форуму став секретар РНБО України Олександр Турчинов, якого нещодавно обрали координатором Всеукраїнського Собору, руху, який об’єднує християнські та громадські організації для поширення та утвердження християнських принципів у всі сфери суспільства.

“Політика не є брудна справа, це  одне з відповідальних служінь, і саме так треба до цього ставитись християнину, людині, яка відповідає перед Богом”, – сказав Олександр Турчинов та додав: «Якщо на митниці буде начальник християнин, Міністр внутрішніх справ  християнин і т. д. – саме це вирішить багато проблем у державі”.

Після основної промови спікера кожен охочий зміг поставити йому своє запитання. Учасники хотіли дізнатись про шляхи подолання корупції в країні, питали про ризик втручання в процес виборів Президента інших держав, цікавились також питаннями приватизації землі та покращення економічного стану.

«Хочеш жити в красивій країні — стань краще. Хочеш жити серед добра — стань добріше. Хочеш жити в великій країні — іди за Христом!» – підсумував свій виступ секретар РНБО.

До присутніх також звернувся доктор Марк Белайлс – президент організації «Глобальна мережа трансформації», відомий спікер і тренер у сфері державного управління та лідерства, пастор з 35-річним стажем. На прикладах таких країн, як Латвія, Індонезія, Південна Корея спікер навів приклади того, як політики-християни трансформували свою країну.

Доктор Марк Белайлс назвав 10 заповідей Бога першою Конституцією, сім’ю Ноя — громадянським урядом, а Божих суддів — управителями держави.

“Влада — це інституція, створена Богом. Нам потрібно, щоб багато християн йшли до влади”, – сказав Марк Белайлс.

Спікер навів деякі шляхи, що робити християнам, щоб люди поверталась до Бога. По-перше, це — обмеження влади. “Ізраїль не мав царя 400 років, а лише “депутатів” – судів, які жили за Конституцією – 10 заповідями. Християни завжди обмежували влади рамками Біблійних законів. В історії відомі випадки, коли християни писали Конституцію за біблійною моделлю”, – сказав він.

За словами Марка Белайлса, Божі люди повинні йти у владу і контролювати процеси.

“Царі народів ставлять себе богами для людей. Так не має бути — хто хоче бути вищим — той має бути слугою”, – навів приклад з Нового Завіту спікер та додав: “Нам потрібно не тільки молитись за уряд, а йти й працювати в ньому”.

БІЛЬШЕ ПРО ХРИСТИЯН УПРАВЛІНЦІВ:

“Результатом Форуму стало об’єднання політиків та управлінців з практично усіх областей України навколо ідеї християнського розвитку України. Це надзвичайно важливо для захисту та спільного просування моральних, духовних цінностей. Зокрема, в рамках Форуму розробили стратегію подальших спільних дій задля ефективного державотворення”, – коментує подію Координатор Руху Реформації, народний депутат України Павло Унгурян.

Попередня Стаття

Відбулася зустріч Ради Церков з Прем’єр-Міністром України

Наступна Стаття

Прем'єр Угорщини назвав християнство «Останньою надією Європи»

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *