Home»Новини»У Франції хочуть скасувати поняття батько і мати в шкільних документах

У Франції хочуть скасувати поняття батько і мати в шкільних документах

8
Поширень
Pinterest WhatsApp

Поправку до масштабного законопроекту про освіту вже прийняли в першому читанні. Терміни “батько” і “мати” зникнуть з шкільних документів у Франції – тепер на шкільні збори будуть приходити “батько 1” або “батько 2”.

За відповідну поправку до масштабного законопроекту про освіту проголосували в ніч на середу депутати Національних зборів (нижня палата парламенту країни), вона прийнята в першому читанні, повідомляє газета Ouest- France.

Мета даних змін – “визнання сімейного різноманіття” учнів, або, іншими словами, визнання одностаттевих шлюбів. Автор ініціативи – депутат від правлячої партії “Республіка на марші” Валері Петі – заявила, що вирішила привести офіційні документи в школах у відповідність до чинного закону про одностатеві шлюби, оскільки згадка батька і матері не враховує цей фактор.

“Існують сім’ї, яким доводиться стикатися з моментами, які міцно пов’язані з дещо застарілими соціальними і сімейними нормами, – заявила її однопартієць Дженніфер де Теммерман. – Для нас ця стаття – міра соціальної рівності”.

Разом з тим ініціатор законопроекту міністр народної освіти Франції Жан-Мішель Бланкер виступив з критикою цієї ініціативи. За його словами, такі зміни не повинні затверджуватися на законодавчому рівні.

Примітно, що ще навесні 2018 року влада Парижа видала указ, згідно з яким в актах про реєстрацію цивільного стану повинні вказуватися “батько 1” і “батько 2”. А в лютому 2019 року французька столиця зробила ще один крок назустріч одностатевим парам, запропонувавши прибрати згадку статі з бланків заявок на опіку над прийомними дітьми, щоб уникнути можливих відмов за даним критерієм.

Більше про небезпеку гомосексувалізму та гендерної ідеології:

Раніше повідомлялося, що в Німеччині сперечаються про те, в якому віці дозволити дітям самим “визначати” свою стать.

Попередня Стаття

Фра Лука Барталомено Де Пачолі

Наступна Стаття

Віра служить ефективним захистом від депресії - дослідження

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *