Домашня » Новини » У день ХарківПрайду в місті помоляться за сім’ю: анонсовано ходу

У день ХарківПрайду в місті помоляться за сім’ю: анонсовано ходу

3
Поширень
Pinterest WhatsApp

Як відомо, о 14:00 розпочнеться перший в історії міста Марш рівності, організатори якого витратили чимало часу на те, щоб отримати право на проведення цього заходу, оскільки зустріли величезнтий опір як з боку пересічних громадян, так і влади. Також відбудеться Хода за сімейні цінності.

Після того, як міськрада вирішила не звертатися до суду і не обмежувати ХарківПрайд, і пристрасті на час вщухли, стало відомо про те, що в цей же день на годину раніше запланований ще один марш, така собі «противага» акції ЛГБТ-спільноти.

Організація «Традиції і порядок», яка вимагала від Кернеса заборонити Марш рівності, анонсувала Ходу за сімейні цінності. Вона розпочнеться о 13:00 на площі Конституції. Учасники підуть до пам’ятника Шевченку. Там священики різних християнських конфесій молитимуться за традиційні християнські цінності і мораль.

Як повідомляє KHARKIV Today, на захід запросили представників Православної церкви України, католиків, греко-католиків і баптистів.

«Сім’я – це основа буття християнина, тому її захист і підтримка – Святий борг. На жаль, сьогодні ми бачимо, що заповіді про сім’ю атакуются сучасністю. Саме тому ми, християни, повинні активно проявляти свою позицію. Приходьте на «Ходу за сімейні цінності», щоб провести проповідь грішникам, а найкраща проповідь – це особистий приклад», – закликають організатори.

Більше про Ходу за сімейні цінності:

Вони також пообіцяли не провокувати учасників іншої ходи.

«Нас охоронятиме поліція, і ні з ким з цього Маршу ми не будемо вступати в розмови. Провокації і якісь силові варіанти ми не розглядаємо, ми цього не будемо робити, ми збираємося в рамках закону і правопорядку відстоювати свої права», – розповів журналістам організатор заходу Семен Соха.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

 

 

Попередня Стаття

Майбутнє світових релігій: прогнози зростання населення, 2010-2050

Наступна Стаття

Покора Богові та непокора владі

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *