У Британії за звинувачення в ісламофобії заарештували проповідника

11
Поширень
Pinterest Google+

Лондонські поліцейські заарештували вуличного проповідника, назвавши його висловлювання ісламофобними. За два дні відео арешту переглянули близько двох мільйонів разів.

23 лютого в інтернеті з’явилося відео, на якому двоє поліцейських біля станції метро Південні ворота звинуватили служителя в порушенні громадського порядку і попросили піти, повідомляє газета Слово про Слово з посиланням на Christian Today.

«Мені потрібно сказати людям, що Ісус – єдиний шлях, правда і життя», – відповів християнин і відмовився піти.

За словами офіцера, він нічого не мав проти, але люди навколо скаржилися на висловлювання проповідника і хотіли, щоб він пішов геть. Поліцейські наділи на служителя наручники і забрали Біблію. На прохання віддати Писання вони відповіли: «Вам варто було б подумати про це раніше, перш ніж вести себе як расист».

Не ясно, які конкретні слова або вчинки проповідника спровокували інцидент.

Відео опублікував у Твіттері користувач EyeOnAntisemitism.

“Я був там. Ця людина проповідувала і не зробила нічого поганого », – написав свідок.

Пізніше служителя звільнили.

У 2017 році Великобританії двох вуличних проповідників-християн судили за порушення громадського порядку. Сам інцидент стався в липні 2016 року. Троє християн, Майкл Оверд, Майкл Стоквелл і Едріан Кларк проповідували в Брістольському торговому центрі Broadmead Shopping Centre. Християни по черзі відповідали на питання слухачів. Виникла дискусія з приводу відмінностей між християнством і ісламом. Через якийсь час навколо проповідників зібралася група людей, які вели себе агресивно і викрикували образи на адресу християн.

Більше про переслідування:

Свідки стверджують, що проповідники заявляли, що Аллаха не існує, що всі мусульмани будуть горіти в пеклі, а єдиний шлях до Бога – Ісус Христос. Приблизно через годину після початку подій з’явилися співробітники поліції і відправили проповідників в поліцейську дільницю, де вони пробули кілька годин. На суді християни в своє виправдання заявили, що вони тільки говорили істину з Біблії.

Попередня стаття

Росія підтримує одностатеві шлюби в Польщі

Наступна стаття

Уряд на Великдень призначив 5 днів вихідних

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *