Домашня » Новини » В Тернополі відбувся Другий обласний молитовний сніданок

В Тернополі відбувся Другий обласний молитовний сніданок

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

15 квітня у Тернополі відбувся Другий обласний молитовний сніданок, який об’єднав представників влади, громадськості, духовенства, військовослужбовців та родин загиблих учасників АТО і Небесної Сотні.

Молитовний сніданок у Тернополі – це уже традиційний щорічний захід, який дає змогу обговорити найактуальніші питання, що відбуваються у суспільному, громадсько-політичному та релігійному житті, а також закцентувати увагу на основних цілях на наступний рік.

Обговорили й здобутки, якими пишається Тернопільщина й примножувала їх протягом останні чотири роки. Зокрема, голова облдержадміністрації Степан Барна, наголосив на важливості відродження армії, а в нашій області – це відновлення військових частин у Чорткові, Теребовлі, Бережанах та Тернополі, будівництво гуртожитків для військовослужбовців-контрактників за стандартами НАТО, підкреслив на важливості реформи децентралізації, яка сьогодні принесла громадам сотні успішно реалізованих проектів, закцентував на медичній та освітній реформах – основне завдання яких – це надання якісних послуг.

«Нам важливо говорити не про абстрактні речі, а звертати увагу на реальні справи. Й пишаємося тим, що протягом останніх років нам є про що звітувати», – резюмував Степан Барна.

Більше про молитовні сніданки:

“Господь благословляє ті народи, які виконують Його волю. Тому закликаємо всі міста й області України приєднуватися до проведення молитовних сніданків та поширювати біблійні істини. Хай Бог збереже Україну від розбрату, пошле мир і радість у кожну оселю. Нехай Його благословення покриє нашу землю і панує над всіма нами!”, – коментує подію Координатор Національних молитовних сніданків України Павло Унгурян.

Підписуйтеся на наш канал в Телеграм

Попередня Стаття

У Києві пройшла медіа конференція за участю спікерів із США

Наступна Стаття

Гепард, що робить його таким швидким?

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *