Страсбурзька змова

7
Поширення
Pinterest WhatsApp

Історія повторюється і Страсбурзька змова стала в один ряд з ганебними Мюнхенськими подіями. Їі наслідки можуть бути такими ж згубними для миру в Європі і світі.

П’ять років тому через анексію Криму, розв’язання війни на Донбасі, чисельну кількість жертв серед українців, ПАРЄ позбавила Росію права голосу і виключила її представників зі своїх керівних органів, після чого Кремль змушений був прибрати свою делегацію зі Страсбургу.

Росія не зробила жодних висновків: не припинила агресію, не звільнила Крим та Донбас, не визнала свою відповідальність за збиття “Боїнга” та хімічну атаку в Солсбері, не звільнила заручників та військовополонених. Жодних вимог міжнародного співтовариства не було виконано!

РФ продовжує політику насилля, вбивств та терору. Більше того, ситуація тільки погіршується – швидкими темпами відбувається мілітаризація Криму, агресія поширюється на Чорне та Азовське моря, захоплені українські кораблі та військові моряки. Вздовж україно-російського кордону сконцентроване багатотисячне військове угруповання, готове до наступу. І на цьому фоні наші європейські «друзі» приймають рішення щодо повернення російської делегації до ПАРЄ, вимоги якої були по-хамськи проігноровані Кремлем.

Понад 80 років тому аналогічна зрада європейських цінностей, принципів та здорового глузду відбулася в Мюнхені, коли європейські лідери погодилися віддати на поталу Гітлеру частину європейської країни. Тоді це була Чехословаччина. Всі спроби потурати агресору та заплющувати очі на його злочинні дії, мали страшний зворотній наслідок. Мюнхенська змова відбулася в 1938 році, через рік знахабнілий від безкарності Гітлер розв‘язав Другу світову війну – найкривавішу та найтрагічнішу війну в історії людства.

Історія повторюється і Страсбурзька змова стала в один ряд з ганебними Мюнхенськими подіями. Їі наслідки можуть бути такими ж згубними для миру в Європі і світі. На жаль, історія нічому не вчить.

Ми вдячні країнам Балтії, Грузії, Польщі та іншим небагатьом європейським депутатам, які підтримали Україну і не голосували за це ганебне рішення.

Більше статей Олесандра Турчинова:

Як і в 2014 році, ми повинні розуміти, що треба розраховувати лише на свої сили, на свою армію, на свій народ. Зміцнювати свій оборонний потенціал, та захищати свою Україну. В 2014 нам було важче, але ми вистояли, вистоїмо і зараз!

З нами Бог і Україна!
Слава Україні!

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

Олександр Турчинов

Попередня публікація

Росію повернули в ПАРЄ про що це говорить?

Наступна публікація

Підлітки та діти – їхній фокус! У Києві пройшла варта на захист природної сім’ї

1 Коментар

  1. Loric
    25.06.2019 at 14:27 — Відповіcти

    Тут ще треба покаятися тим євангельським християнам, які пельку дерли за зеленського, бо думали, що Порошенко ніби проти природної сім’ї та ніби прийшов до влади на крові, ніби збагачується неправедно, а от зєлєнскій тіпа харошінький, що він за сім’ю, що тіпа нє карупціанєр, що ще щось там траляля який він харошінький собі й білий та пухнастий. А ви подивіться, хто він насправді.
    1). Безбожник і богохульник. 2). Прийшов до влади на крові, зразу почав бити людей і його Портнов пообіцяв вішати на шибеницях усіх, хто не їхньої думки. 3). Здав Україну з потрохами Росії, переслідують майданівців, хочуть витерти з української історії все про Євромайдан та Революцію Гідності, лиже блюдця Путіну, має бізнес у Росії, хоче заборонити волонтерів та капеланів у ЗСУ, паплюжить ЗСУ та принижує авторитет військової служби в Україні, скорочує кількість військових лікарів в Україні (і це в країні, що воює!), разом зі своїм боссом Коломойським розкрадають Україну, повсюди на владні посади та у Верховну раду ставлять людей Коломойського, крадуть усе в Збройних силах України, крадуть у селян їхні земельні паї, розкрадають підприємства. Та що ж ви наробили, горе-“хрістіанє, що дурите, ніби ви внє політікі, а самі своїм голосуванням привели до влади злочинця!

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *