Домашня » Новини » США: в школах дітей змушують писати “немає бога, окрім Аллаха”

США: в школах дітей змушують писати “немає бога, окрім Аллаха”

6
Поширень
Pinterest WhatsApp

Дискримінація християн в США стає частішою. У середній школі містечка Ла-Плата (штат Меріленд) християнку Калей Вуд вчили, що “у більшості мусульман віра міцніша, ніж у середньостатистичного християнина”. І також зажадали від неї написати головне кредо тих, хто стають мусульманами: “Немає бога крім Аллаха, і Мухаммед – пророк його”.

Міс Вуд вважає гріхом заявляти усно або письмово, що крім християнського Бога є інші якісь боги. Вона міцно трималася своїх християнських переконань, за що і поплатилася. Школа не прийняла її відмови писати подібне і не погодилася дати альтернативне завдання. Дівчина, в свою чергу, не зробила цього антихристиянського завдання – і отримала незадовільний бал.

В результаті, юридична фірма “Томас”, яка знаходиться в Енн-Арбор (Мічиган) і займається захистом інтересів суспільства (TMLC), подала до федерального суду для захисту прав міс Вуд, апелюючи до порушення Першої поправки до закону про свободу релігії: “міс Вуд примушували сповідувати кредо іншої релігії “.

Однак федеральний окружний суд і Апеляційний Суд Четвертого Округу прийняли рішення на користь ісламського навчального плану цієї середньої школи.

У відповідь на це TMLC подала петицію до Верховного Суду – “клопотання про витребування доказів”, тобто зажадала юридичні обґрунтування, що дозволяють державним школам дискримінувати християнство, заохочуючи одночасно іслам.

Річард Томпсон – президент і головний радник TMLC – зазначає: “Під прикриттям викладання історії та соціальних наук в державних школах по всій Америці” просувається “релігія Іслам такими способами, до яких ніколи не поставилися б толерантно, будь на місці ісламу християнство або будь-яка інша релігія. Це брутальна дискримінація християн у США. Не можу собі уявити, щоб в якій-небудь школі учня з мусульманської родини змусили б написати молитву “Отче наш” або біблійний текст Ін. 3:16: “Бо так полюбив Бог світ, що віддав Сина Свого Єдинородного, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне”.

“У той же час школи перетворилися в добровільний канал ісламської доктріналізаціі, і у випадку з Калей Вуд такою зброєю стала згадана вище презентація PowerPoint. Ось чому вчили її та інших учнів 11 класу:

Віра більшості мусульман сильніша за віру середньостатистичного християнина “. “Іслам в своїй суті – мирна релігія.

Джихад – це особиста боротьба, яка виходить із присвяти ісламу, – особливо це стосується духовної дисципліни.

Для мусульман аллах – той же Бог, якому поклоняються в християнстві і юдаїзмі.

Чоловіки займаються справами жінок. Тому праведність жінок – слухняність.

Всі ці заяви є цитатами з презентації PowerPoint в класі Калей Вуд “.

Більше про дискримінацію християн:

“У багатьох державних школах створена сприятлива обстановка для пропаганди ісламу, – пише далі Томпсон у своїй петиції. – Вчення про іслам вийшло далеко за межі лише історичного матеріалу. Спонукувані ревними ісламістськими активістами і осміліли через конфузні рішеня судів, школи тепер зі шкіри геть лізуть, щоб просувати іслам, одночасно очорнюючи християнство. Ми просимо Верховний Суд про правову допомогу для вирішення проблеми підступної дискримінації християнства в державних школах “.

Слово про Слово за матеріалами Голос Істини

Попередня Стаття

Перенести посольство України до Єрусалиму. У ВР подали проект

Наступна Стаття

У Києві відбувся 28-й з’їзд ВСЦ ЄХБ, обрано нове керівництво

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *