Домашня » Актуальне » Сьогодні більшість українців відзначає Вознесіння Господнє

Сьогодні більшість українців відзначає Вознесіння Господнє

5
Поширень
Pinterest WhatsApp

Сьогодні 6 червня більшість українців відзначають свято – Вознесіння Христове. Що відбулося дві тисячі років тому? Чи має якесь значення для сьогодення?

Після того, як Ісус воскрес із мертвих, Він надав багато доказів того, що був живим (Дії 1:3) – жінкам біля гробниці (Матвія 28:9-10), Своїм учням (Луки 24:36-43), а також понад п’яти сотень інших людей (1 Коринтянам 15:6). Через декілька днів після Свого воскресіння, Ісус повчав Своїх учнів про Царство Боже (Дії 1:3).

Через сорок днів після воскресіння, Ісус і Його учні пішли до Оливної гори, що неподалік від Єрусалиму. Там Ісус пообіцяв Своїм послідовникам, що вони незабаром отримають Святого Духа, та велів їм до того часу залишатися в Єрусалимі. Потім Ісус благословив їх і після цього почав підніматися на небо. Вознесіння Ісуса описане в Євангелії від Луки 24:50-51 і в Дії 1:9-11.

Зі Святого Письма стає очевидним, що вознесіння Ісуса було буквальним, фізичним поверненням на небо. Він підіймався над землею поступово та зримо – це бачили багато свідків. Коли учні намагалися роздивитися Ісуса, що віддалявся, хмара приховала Його від їхніх очей, і з’явилися два ангели, які пообіцяли, що Христос «прийде так само, як оце ви бачили, коли Він відходив на небо!» (Дії 1:11; Четвертий сучасний переклад Українського Біблійного Товариства).

Вознесіння Ісуса Христа має сенс із кількох причин:

1. Це поклало кінець Його земному служінню. Бог Отець з любов’ю послав Свого Сина у світ, до Вифлеєму, і тепер Син повертався до Отця. Період Його людських поневірянь дійшов свого кінця.

2. Це свідчило про успіх Його земної роботи. Усе, що Він мав виконати, – Він виконав.

3. Це ознаменувало повернення Його небесної слави. Коли Ісус перебував на землі, Його слава була прихована. Єдиним винятком було Його Преображення (Матвія 17:1-9).

4. Воно символізувало Його звеличення Отцем (Ефесянам 1:20-23). Той, Якого Отець дуже вподобав (Матвія 17:5), був із честю прийнятий, отримавши Ім’я, вище за всі імена (Филип’янам 2:9).

5. Це дозволило Ісусові приготувати місце для нас (Івана 14:2).

6. Воно вказало на початок Його нової діяльності Первосвященика (Євреям 4:14-16) та Посередника Нового Завіту (Євреям 9:15).

7. Він визначив «модель» Свого повернення. Коли Ісус прийде, щоб заснувати Царство, то Він повернеться на землю так само, як і залишив її – буквально, фізично і зримо – із небесних хмар (Дії 1:11; Даниїла 7:13-14; Матвія 24:30; Об’явлення 1:7) .

Більше про Ісуса Христа:

У цей час Господь Ісус перебуває на небесах. Святе Письмо часто зображує Його праворуч Отця – місце почесті та влади (Псалом 109:1; Ефесянам 1:20; Євреям 8:1). Христос є Главою Церкви (Колосянам 1:18), Який дає духовні дари (Ефесянам 4:7-8) і наповнює все (Ефесянам 4:9-10). Вознесіння Христа було подією, що змінила Його земне служіння на служіння небесне.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

 

Попередня Стаття

У четвер в Раді спробують легалізувати марихуану

Наступна Стаття

Духовенство взяло участь у національному форумі «Трансформація України»

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *