Домашня » Новини » Содомія пішла в наступ – реєстарція ЛГБТ Церков

Содомія пішла в наступ – реєстарція ЛГБТ Церков

10
Поширень
Pinterest WhatsApp

Сьогодні відкрито ще один фронт духовної битви у ПАРЄ, де кілька годин тому завершилися слухання на тему: “Права ЛГБТ та свобода релігії й віри”. Народний депутат України Павло Унгурян закликав християн до спільної щирої молитви та дій.

Дані слухання були організовані Європейським форумом християнських гомосексуальних, лесбійських, трансгендерних та інтерсексуальних груп за підтримки Ради Європи.

Мета заходу – домогтися реєстрації ЛГБТ церков

Основна мета цього заходу – зафіксувати наявність ЛГБТ-церков у Європі та підготувати грунт для майбутньої Резолюції ПАРЄ, що вимагатиме від країн учасників Ради Європи (включно з Україною) зміну національного законодавства щодо відкриття та реєстрації ЛГБТ-церков в усіх 47 країнах!

Отже, йдеться не лише про вимоги щодо легалізації одностатевих партнерств/шлюбів, просування гендерної ідеології, а й про вторгнення у найсвятіше – віру та церкву!

Представники ряду країн вже заявили про рішучий опір цим планам, а отже й нам, в Україні, потрібно посилювати боротьбу.

Тому потребуємо єдності та мудрості, незважаючи на передвиборчі баталії, що можуть розсварити навіть християн, маємо йти за Христом, посилюватися та діяти.

Більше про небезпеку ЛГБТ:

P.S.:  Такі “християнські спільноти” ЛГБТ інують на Заході вже довший час. Вони мають навіть свої “храми”. Але їх не можна назвати християнами. Вони з Богом і християнством не мають нічого спільного. Є великим згіршенням і злочином проти Бога, що такі речі вже проникають у Католицьку Церкву, де окремі душпастирі надають їм духовну опіку, толеруючи їх грішний спосіб життя і утверджуючи їх, що вони такими народилися. Біблія ясно засуджує гріхи гомосексуалізму і різних протиприродних девіацій, називаючи усе це чітким словом “гидота”. Сьогодні спостерігаємо у світі масовий наступ содомії.

Джерело: simyapidpokrovom.lviv.ua

Попередня Стаття

На восьмий день

Наступна Стаття

Пожежа в Парижі знищує собор Собор Паризької Богоматері - трансляція

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *