У віці 99 років відійшов у вічність євангеліст Біллі Грем

0
Поширень
Pinterest Google+

У віці майже 100 років відійшов у вічність євангеліст Біллі Грем. Біллі Грем був найвизначнішим релігійним діячем ХХ століття, а організація, яку він заснував, проповідує Євангеліє і сьогодні.

Під час свого життя Біллі Грем проповідував понад 215 млн. людей та мільйонам через телебачення, супутник та кіно. Майже 3 мільйони людей відгукнулося на його заклик «прийняти Ісуса в серце». Він проповідник, який проповідував такій кількості людей, як ніхто в історії. За життя Біллі Грем отримав титул «Пастор Америки», брав участь в президентських інавгураціях, виступав перед політиками та був духівником багатьох президентів США.

Біллі Грем народився 1918 року в Шарлоті, штат Північна Кароліна, закінчив Інститут Біблії у Флориді. Був рукопокладений на пасторське служіння у 1939. Його активна проповідницька діяльність розпочалася з Нью-Йорка 1957 року, коли на Медісон Сквер Гарден стояв намет, в якому протягом чотирьох місяців проповідувалося Євангеліє.

У 1982 році він відвідує Радянський Союз, де вперше проповідував у Москві. Перша велика євангелізаційна компанія відбулася у тій же Москві після розвалу СССР у 1992 році на стадіоні Олімпійському. Сотні тисяч людей з усього колишнього Радянського Союзу мали можливість почути проповідь Євангелії.

У 1988 році Біллі Грем приїжджав до України на святкування 1000-річчя хрещення Русі як почесний гість. Проповідував у церквах Києва та був учасником засідання Ради ЄХБ.

На його євангелізаційну проповідь у Києві зібралося близько 15 тисяч осіб. Люди стояли на вулицях і слухали Біллі Грема за допомогою спеціально встановлених гучномовців. Він також охоче давав інтерв’ю газетам, радіо і телебаченню.

За життя Біллі Грем був духовним радником 12-тьом президентам США – від Гаррі Трумена до Барака Обами. Став відомий саме за своїми масовими проповідями. Він став популярним після восьмитижневої серії проповідей в Лос-Анджелесі 1949 року. У США його часто називали “Пастор Америки”. Загалом проголосив проповідь перед двохсотмільйонним людом у 185 країнах світу.

Більше про Біллі Грема:

Останні роки життя він провів хворіючи, але перебуваючи у доброму розумі. За плечима цієї людини залишилась велика спадщина. Написані книги, зняті фільми. Мільйони людей прийшли до Бога. Тепер він вже з Господом, Якому служив усе своє життя.

Редакція Слово про Слово з посиланням на christianitytoday.com

 

Попередня стаття

В США відбувся молитовний сніданок, у якому взяли участь українці

Наступна стаття

Знайдено докази існування пророка Ісаї

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *