Домашня » Новини » Швеція забороняє державним службовцям молитися на роботі

Швеція забороняє державним службовцям молитися на роботі

7
Поширень
Pinterest WhatsApp

Муніципальна рада в Швеції прийняла ряд нових керівних принципів, які містять заборону молитися  державним службовцям в робочий час.

Голова Ерік Бернтссон наполягав на тому, що нові правила не відрізняються від того, що роботодавці вимагають від працівників, які витарчають час на роботі, наприклад, курять. Він також зазначив, що заборона не поширюється на будь-яку окрему релігію, а замість цього є спільною політикою для всіх конфесій.

Шокує те, що нова політика буде застосовуватися до шкіл, будинків престарілих та офісів ради серед інших пов’язаних з державою установ.

Посадові особи також прагнули вказати, що керівні принципи не вплинуть на поточний графік перерви, призначені співробітникам, але означатимуть, що їм не дозволяють жодного моменту виходити зі свого робочого дня для явної мети молитви.

У той час як багато хто стверджує, що заборона молитися є кричущим порушенням релігійної свободи, інші стверджують, що працівники повинні бути вільні у роботі, не відчуваючи, що їм заважають релігійні звичаї колег. Працівники мають «право уникати публічного релігійного вираження», зазначає рада.

Більше про молитву:

Багато хто вважає, що мусульмани можуть бути групою, яка найбільше постраждала від них, тому що вони зобов’язані молитися кілька разів в день.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

Джерело: christianheadlines.com


Попередня Стаття

У Києві відбулася звітно-виборча конференція Біблійного Товариства

Наступна Стаття

На території Туреччини знайдено могилу апостола Пилипа

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *