Секс до шлюбу – цікава статистика

0
Поширень
Pinterest Google+

Національні дослідження в США серед більш ніж 1800 подружніх пар довели, що можливість розлучення вдвічі вища серед тих пар, котрі жили разом до вступу в шлюб (в сексуальному плані), порівняно до тих пар, які цього не робили. До того ж, секс до шлюбу приводить до зниження рівня подружнього взаємозв’язку та відчуття партнерами одне одного.
Дослідження 3884 канадійок показало, що жінки, котрі мали секс до шлюбу, на 50% більше схильні до розлучення, аніж ті, котрі не мали подібного досвіду. З них 35% розлучаються в перші 15 років подружнього життя, на відміну від 19% серед тих жінок, котрі не мали сексуального досвіду до шлюбу.

Національне опитування в США, проведене серед 1235 жінок віком від 20 до 37 років показало, що заміжні жінки, котрі мали досвід секс до шлюбу, в 3,3 рази більше схильні до того, щоби вступити в статеві стосунки з іншим чоловіком, окрім власного, аніж заміжні жінки, котрі не мали подібного досвіду.

Серед незаміжніх жінок, котрі мали досвід сексуальних стосунків, вірогідність того, що вони зрадять чоловікові та погодяться на секс з іншим, в 1,7 разів вища за тих, хто не мав досвіду дошлюбного сексу.

Згідно статистиці, 70% розлучених жінок в Англії жили зі своїм чоловіком ще до весілля.

Кевін Леман (Музика простирадл)

Попередня стаття

Нелегка справа

Наступна стаття

Науково-практична конференція до 500-річчя Реформації в Тернополі

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *