Домашня » Новини » Розкриття Гроба Господнього в Єрусалимі, підтверджує його автентичність

Розкриття Гроба Господнього в Єрусалимі, підтверджує його автентичність

5
Поширень
Pinterest WhatsApp

Схоже, на одну таємницю в світі стало менше, а археологам і теологам пора потиснути руки – після розкриття Гроба Господнього в Єрусалимі, сумнівів в його автентичності не залишилося!

Ще трохи більше місяця тому представники шести християнських церков дозволили фахівцям з «National Geographic» вперше за багато століть підняти мармурову плиту, яка вкриває головну святиню християн усього світу пише news24. Мета археологів – підтвердити або спростувати факт, що гаданий Гроб Господній на сьогоднішній день можна вважати реальним місцем поховання Ісуса з Назарета, або ж гробниця і її вміст безповоротно втрачені для історії і віруючих, після численних землетрусів і руйнувань церкви завойовниками.

І журналісти «The Independent» повідомляють з цього святого місця дивовижні новини:

«Після того, як дослідники підняли мармурову плиту вперше за 500 років, вони виявили ще одну – вапнякову породу, на якій, , і лежало тіло Ісуса Христа! Але і це ще не все … Далі археологи виявили знахідку, про яку на сьогоднішній день нічого не було відомо – другу мармурову плиту сірого кольору з вигравіруваним хрестоносцями хрестом в XII столітті … »

З огляду за чотирьма Євангеліями, Ісус був похований в печері поруч з місцем свого розп’яття на горі Голгофа, що належала Йосипу з Ариматеї. Відомо, що за іудейською традицією, померлих не можна було ховати в межах міста, тому вапняк – характерна ознака того, що поховання було за межами Єрусалиму, оточеного скелями цієї гірської породи. До того ж на Голгофі, неподалік від нинішнього розташування Храму, була виявлена каменоломня, каміння якої використовували для спорудження похоронного ложа.

храм гробу Господнього

«Найбільш дивною для нас була знахідка другої мармурової плити, після того, як ми зняли перший шар пилу, – розповідає археолог Фредрік Хіберт, – вона була сірою з хрестом посередині, а не як той кремово-білий мармур, яким запечатали гробницю з 1500- х років, щоб запобігти крадіжці реліквії … »

Більше про археологічні знахідки:

«… Коли ми зрозуміли що знайшли, у нас затремтіли коліна! Нам це здається видимим доказом того, що місце, якому паломники схиляються сьогодні, це та ж могила, яку ще в IV знайшла Св. Олена – мати римського імператора Костянтина, який зробив християнство панівною релігією!»

Джерело: slovech.co

Попередня Стаття

Віруючі 16-ти країн світу разом молилися проти антисемітизму

Наступна Стаття

Поліція зламала руку і заарештувала християнина на марші феміністок

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *