Домашня » Новини » Росіяни у Біблії побачили екстремізм

Росіяни у Біблії побачили екстремізм

9
Поширень
Pinterest WhatsApp

Російські філологи виявили ознаки екстремізму у Біблії – у фразі “праведники успадкують землю, і будуть жити на ній повік”.

Лінгвісти з Вятського державного університету Анна Федяєва та Юлія Ігошина досліджували літературу, яку забрали у людей, яких затримали в Кірові у 2018 році, пише 7×7-journal.ru

Філологи, за запитом слідчих, мали виявии ознаки насильницьких закликів.

На їхню думку у фразі “праведники успадкують землю, і будуть жити на ній повік” з псалма 36:29 є “демонстрація неповноцінності”.

“Йде інформування об’єкта загрози – “неправедників” – про можливість застосування до них насильницьких дій – смерті, яскраво простежується демонстрація зневажливого (презирливого, агресивного) ставлення до цієї групи осіб за ознакою релігійної належності”, йдеться у експертизі філологів. “Йде протиставлення аудиторії за ознакою “свої” і “чужі”, оповіщення про домінантний стан очікування насильницьких дій щодо іновірців, заклик до здійснення акту фізичної агресії у формі заподіяння смерті “неправедникам”.

Більше про переслідування на християн:

Філологи вбачають у фразі заклик до релігійної дискримінації,  а не до руйнування, чи нападів на владу і і ознаки екстремізму у Біблії.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

Попередня Стаття

Вільям Отред - біографія

Наступна Стаття

Свято Подяки – 2019 відбудеться на Хрещатику 15 вересня

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *