Різдво у ліфті

0
Поширень
Pinterest Google+

Одна жінка разом зі своїми двома дітьми займалася Різдвяними покупками. Після тривалих годин, потрачених на розглядання однієї вітрини за іншою, в той час, як її діти безперестанку у неї випрошували все, що бачили на полицях, врешті-решт, йдучи до виходу, вона дісталася до ліфту. Відчувала те, що відчувають багато людей у свято: жахливий пресинг. Потрібно встигнути на всі вечірки, спробувати усі святкові частування, підібрати ідеальні подарунки для всіх, хто записаний у списку людей, яким потрібно щось подарувати, переконатись, що не забула нікого, кому потрібно було відправити листівку. Різдвяні покупки повінстю заглушили собою очікування на свято.

Нарешті, двері ліфту відчинились. Всередині вже була юрба людей. Їй вдалося втиснутися в ліфт разом зі своїми дітьми і пакунками з покупками. Коли двері зачинилися, вона не втрималась і сказала: «Того, хто придумав це Різдво, потрібно відшукати, повісити і пристрелити». З дальнього кутка ліфта почувся спокійний голос: «Не хвилюйтесь, ми Його вже розіп’яли».
Решту часу, поки ліфт спускався на перший поверх, стояла мертва тиша, що можна було почути як впаде булавка. Тому і ви не збудьте у ваших думках, діях, покупках і словах в цьому році Того, хто поклав початок Різдву.

Взято з facebook.com

Попередня стаття

Світлого Різдва!

Наступна стаття

Різдвяні історії Чарлза Діккенса

Немає коментарів

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *